forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

G série

VALTRA logo


JEDNODUCHOST GENIALITY

Zažijte novou generaci s traktorem Valtra G Série

Série G je plně vybavený víceúčelový traktor pro každodenní potřeby v zemědělství, ale své uplatnění najde i v lesnictví. Tato modelová řada sice nenabízí populární TwinTrac, ale traktor lze vybavit pro práci v lese úzkými blatníky, ocelovou palivovou nádrží, polykarbonátovými skly, lesními pneumatikami Nokian, ochranou kabiny, ale zejména otočnou sedačkou. Kabinu lze vybavit LED pracovním osvětlením, které zahrnuje čtyři pracovní světla vpředu a šest vzadu, která se také automaticky zapínají při couvání, což usnadňuje práci v nočních podmínkách.   

Tato modelová řada tak najde uplatnění při lehčích či méně intezivních lesnických pracech, například s vyvážecícm vlekem, štěpkovačem, mulčovačem, popř. lesní frézou. 

Má neobyčejný výkon a efektivní hydrauliku: u HiTech modelu pomocí zubového čerpadla 100 l/min, a u Active a Versu modelů jedinečné Loadsensingové čerpadlo 110 l/min. + Power Beyond (přímý vývod od čerpadla). Vysoký výkon hydraulického čerpadla (100/110) zaručuje rychlost, snadné použití a plnohodnotné ovládání nářadí. K dispozici jsou čtyři přední a čtyři zadní vnější okruhy. 

Série G je dokonalý traktor pro práci s čelním nakladačem se skvělou viditelností ve všech směrech. Jeho nová šestistupňová převodovka Powershift poskytuje řidiči lepší možnosti pracovní rychlosti. Model Versu je vybaven funkcemi Valtra Smart Farming, které jsou perfektní vstupní bránou do světa precizního zemědělství.

Nové barevné provedení

S uvedením nové řady G společnost Valtra oznámila tři nové ohromující barvy, které si zákazníci mohou vybrat, své stroje mohou mít v barvě - zelená metalická, metalický bronz a tyrkysová metalická. Jinak se zákazníci mohou rozhodnout i pro další barvy včetně černé, červené a bílé.

Moderní a prostorná kabina

Řada G má prostornou kabinu s 5,7 metry čtverečními proskleného skla, včetně 0,35 metru čtverečního v panoramatické střeše. Odpružení kabiny, vyhřívaná zrcátka, klimatizace a vyhřívání kabiny jsou pro zvýšení pohodlí standardem.

Čelní nakladač

Díky integrovanému pomocnému rámu čelního nakladače, elektronickému ovládání a skleněné ploše 5,7 metrů čtverečních, která nabízí skvělou viditelnost, je řada G perfektním strojem pro práci s čelním nakladačem.

Snadný a bezpečný vstup a výstup z kabiny a široké, samočisticí schody do komfortní kabiny se spoustou místa pro dvě osoby a skvělou viditelností do všech směrů, včetně velkého střešního okna. Celková prosklená plocha kabiny je 5,7 m2. Valtra umožňuje plynulý a bezpečný start pomocí powershuttle páky s integrovanou parkovací polohou a snadno použitelnými ovládacími prvky.

Nové kompaktní motory Stage V.

Řada G je postavena od základu jako čtyřválcový traktor.

Kompaktní motory AGCO Power jako pohonná jednotka traktorů Valtra se 70 lety zkušeností nabízejí skvělý výkon a točivý moment. Kompaktní 4,4 l motor s malými rozměry umožňuje nízkou kapotu se skvělou viditelností. Systém následného zpracování výfukových plynů, kdy se vše čistí ve výfukovém systému přísně podle standardů STAGE V. Kompaktní jednotka je umístěna zcela na pravé straně traktoru, pod kabinou, kde udržuje nejen výfukové plyny čisté, ale i otevřené pole výhledu. Vysoký přívod vzduchu a řešení bez nutnosti recirkulace výfukových plynů udržuje vzduch čerstvý a čistý pro motor.

S modelem G125 Eco, získáte úsporný model EcoPower, který Vám umožňuje zvolit režim Power nebo Eco. Tato funkce snižuje otáčky motoru při zachování max. výkonu a zvyšuje točivý moment až na 555 Nm. Modely Valtra EcoPower šetří přírodu, peníze a také váš sluch díky nižší hladině hluku.

Nepřekonatelná automatická převodovka Valtra

S traktorem Valtra se pohybujete plynule. Všechny modely Série G mají integrovanou parkovací polohu a funkci automatického vypínaní spojky při zastavení - AutoTraction, které vám pomohou dosáhnout hladkého startu. Nový šestistupňový Powershift vám poskytne lepší možnosti s 24+24R pracovních rychlostí ve 4 skupinách (ABCD) než kdy dříve. Revoluční automatická převodovka Valtra zahrnuje funkce, jako je automatické řazení - AUTO1 mezi skupinami C a D a nabízí funkci pedálové rychlosti a nastavitelné brzdění pomocí motoru, zatímco AUTO2 umožňuje obsluze volit limity otáček motoru pro řazení. U všech modelů Série G je integrována funkce Hill Hold (asistent rozjezdu do kopce) a náš špičkový model Versu navíc nabízí funkci pojezdové páky jako CVT.

Valtra Unlimited

Do libovolného balíčku doplňků můžete přidat možnosti Valtra Unlimited a přizpůsobit svůj traktor vašim konkrétním potřebám.

S Valtra Unlimited jsou možnosti skutečně jen takové - neomezené. Co potřebuješ? O čem jste snili? Hotovo a hotovo. Děláme to. Speciální lakování dá vašemu traktoru osobitý vzhled, který otáčí hlavy. Ať už potřebujete určité barevné schéma pro práci ve městě a zvláštní úřady nebo chcete nechat svou kreativitu v divočině, Valtra Unlimited zajišťuje, aby byly splněny všechny vaše potřeby.

Traktory Valtra Unlimited mohou být vybaveny odolným, vysoce kvalitním koženým volantem a sedadly, která zaručují maximální pohodlí při jízdě a dotvářejí perfektní vzhled kabiny. Interiérové panely mohou být také přizpůsobeny a další speciální požadavky mohou být samozřejmě také splněny.

Technická data


Zobrazit více

Dokumenty

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři