hydraulika a serie | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Hydraulika a serie

ALTRA Inc. Valtra A série  (88 - 101 hp) třetí generacelogo_valtra

HYDRAULIKA


Univerzální praktičnost

Vynikající rozložení hmotnosti a těžká přední náprava, je ideální pro práci s čelním nakladačem. Valtra nakladače jsou montovány již přímo v továrně, takže traktor je dodán již připraven k práci. Čelní nakladač lze ovládat buď mechanickými nebo elektronickými ventily.

Elektronické ventily jsou ovládány pomocí joysticku na loketní opěrce řidiče, který nabízí optimální pohodlí a efektivitu i pro nejdelší pracovních dny. Mezi další tradiční funkce patří další ventily pro pracovní hydrauliku, přední závěs a PTO, a brzdové ventily pro přívěs.

valtra a serie

 

Hydraulický výkon je 52 litrů za minutu. Pracovní hydraulika mají dva okruhy jako standard a další dva okruhy jsou volitelné.

Zdvihová síla zadních ramen je 28 nebo 33 kN (v závislosti na modelu). Kromě standardního mechanicky ovládaného závěsu, je k dispozici elektronicky řízené propojení funkce Autocontrol, které nabízí bezkonkurenční výkon v této třídě.

A serie

 

A serie

Valtra AutoControl

Valtra Autocontrol elektronické propojení je standardně na řadě modelů HiTech. Ideální trajektorie pro orbu a rozsáhlý zvedací rozsah byl zachován, ale systém elektronického ovládání je jednodušší.

Operátoři ocení přepínače pro zvedání a spouštění ramen zabudované v zadním blatníku. To činí montáž přípojných zařízení tak bezpečné, jak jen to je možné, zvláště když zvedací ramena mají buď teleskopické konce nebo rychlospojky.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři