hydraulika n serie | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Hydraulika

VALTRA Inc. Valtra N série  (99 - 163 hp) třetí generacelogo_valtra

HYDRAULIKA


Hydraulika

Série N umožňuje zvolit mezi mechanickými nebo s elektronicky řízeným hydrauliky. Ovládání hydrauliky je jednoduché a logické.

Hydraulický Interval výměny oleje je 2000 hodin, což šetří čas a náklady. Série N také umožňuje nepovinného používání bio-olejů.

Ideální traktor pro práci s předním nakladačem

N3 front loader  

Přibližně polovina všech traktorů řady N jsou dodávány zákazníkům s továrně namontovaným čelním nakladačem. Místo ovládání joystickem, je k dispozici na Hitech a HiTech 5 modelech jednodušší mechanické ovládání.

Na nových modelech řady N N113-N163, je přebudovaný podvozek a zesílená konstrukce v kombinaci s novými držáky, aby se ještě lépe přední nakladač namontoval na traktor. Držáky jsou připojeny přímo k rámu a nevyžadují další podpůrné konzole. Ty také neomezují poloměr otáčení při montáži předního nakladače. Nová N Series je až o 16% více agilní než starší modely.

 

Mechanické ovládání hydrauliky u modelů Hitech a HiTech 5

   

HiTech modely mají otevřený hydraulický systému. Převodovka a hydraulika sdílejí stejný olej. Systém je chráněn tlakem a vratnými filtry. Výkon čerpadla je buď 73 nebo 90 l / min při 2200 otáčkách za minutu. Maximální výkon je buď 20, nebo 25 kW a maximální tlak je 196 bar. Maximální množství oleje pro vnější použití je buď 30 l nebo 40 l.

HiTech modely se standardně dodávají se dvěma nastavitelnými hydraulickými okruhy (jedno nebo dvojčinný provoz). První okruh lze zajistit pro kontinuální čerpání, zatímco druhý okruh má plovoucí polohu. Všechny okruhy jsou řízeny přímo pákami po pravé straně.

Dva další zadní okruhy a průtoková regulace pro první okruh (standard pro 90 l / min verze) jsou k dispozici jako volitelné příslušenství. Navíc mohou být, dva elektronicky řízené přední okruhy pokud objednány. Tyto okruhy jsou řízeny pomocí joysticku na loketní opěrce a mohou být použity například pro ovládání čelního nakladače.

  N serie Hitech

 

Valtra AutoControl

Elektronické ovládání polohy závěsu Autocontrol je velice jednoduché. Přepínače ovládání závěsu se nacházejí v bočním panelu. U modelu Versu a Direct je většina ovládacích prvků závěsu umístěna v loketní opěrce, zbývající se nacházejí v bočním panelu. Drive Balance Control (DBC) (systém tlumení a vyvažování rázů na ramenech zadního závěsu) je standardem všech modelů. AutoControl + AutoTraction jako kombinace, je volitelnou možností.

 

1. Autocontrol spínač pro ovládání ramen.

2. Regulace polohy / pracovní hloubky. Poloha spodních ramen, včetně plovoucí polohy.

3. Dump spínač. Dočasné řízení polohy ovládání.

4. Vazba vlek s raisem, nižší a neutrální.

5. Řízení rychlosti klesání ramen.

6. Řízení maximální výšky ramen.

7. Řízení pro řízení polohy a návrh řízení.

8. Pohon Balance Control.

9. Slip Control ACD on / off (volitelné).

autocontrol

 


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři