hydraulika t serie | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Hydraulika

VALTRA Inc. Valtra T série  (141 - 215 hp) třetí generacelogo_valtra

HYDRAULIKA


Hydraulika

Mechanické nebo s elektroniké řízení hydrauliky mohou být specifikovány podle potřeby a ovládání je jednoduché a logické. Dlouhé intervaly výměny hydraulického oleje šetří čas a náklady. Řada T umožňuje používání bio-olejů, schválených společností Valtra.

Ovládání hydrauliky na modelech Versu a Direct

t-serie-hydraulic  

Pracovní hydraulika na modelech Versu a Direct je ovládána pohodlně a efektivně pomocí joysticku a tlačítek umístěných na ergonomické opěrce Valtra ARM. Joystick lze také použít pro ovládání čelního nakladače. Vzhledem k citlivému ovládání pomocí joysticku a elektronicky řízeným hydraulickým ventilům,lze prováděné funkce nastavit s extrémní přesností. 

Maximální výkon hydrauliky je ve standardu pomocí Load-Sensing čerpadla 115 l / min a volitelně je u modelů Varsu a Direct možnost zvolit výkon 160 l / min. Výstup může být naprogramován podle průtoku a času. Valtra load-sensing hydraulika splňuje všechny požadavky  na použití nejnovějších nářadí a provádět různé jejich kombinace.

 

Mechanické ovládání hydrauliky u modelů Hitech

   

HiTech modely mají otevřený hydraulický systému. Převodovka a hydraulika sdílejí stejný olej. Systém je chráněn tlakem a vratnými filtry. Výkon čerpadla je buď 73 nebo 90 l / min při 2200 otáčkách za minutu. Maximální výkon je buď 20, nebo 25 kW a maximální tlak je 196 bar. Maximální množství oleje pro vnější použití je buď 30 l nebo 40 l.

HiTech modely se standardně dodávají se dvěma nastavitelnými hydraulickými okruhy (jedno nebo dvojčinný provoz). První okruh lze zajistit pro kontinuální čerpání, zatímco druhý okruh má plovoucí polohu. Všechny okruhy jsou řízeny přímo pákami po pravé straně.

Dva další zadní okruhy a průtoková regulace pro první okruh (standard pro 90 l / min verze) jsou k dispozici jako volitelné příslušenství. Navíc mohou být, dva elektronicky řízené přední okruhy pokud objednány. Tyto okruhy jsou řízeny pomocí joysticku na loketní opěrce a mohou být použity například pro ovládání čelního nakladače.

  N serie Hitech

 

Valtra AutoControl

Všechny modely řady T jsou dodávány s elektronickým ovládáním polohy závěsu Autocontrol, které je velice jednoduché. Přepínače ovládání závěsu se nacházejí v bočním panelu. U modelu Versu a Direct je většina ovládacích prvků závěsu umístěna v loketní opěrce, zbývající se nacházejí v bočním panelu. Drive Balance Control (DBC) (systém tlumení a vyvažování rázů na ramenech zadního závěsu) je standardem všech modelů. AutoControl + AutoTraction jako kombinace, je volitelnou možností.

 

1. Autocontrol spínač pro ovládání ramen.

2. Regulace polohy / pracovní hloubky. Poloha spodních ramen, včetně plovoucí polohy.

3. Dump spínač. Dočasné řízení polohy ovládání.

4. Vazba vlek s raisem, nižší a neutrální.

5. Řízení rychlosti klesání ramen.

6. Řízení maximální výšky ramen.

7. Řízení pro řízení polohy a návrh řízení.

8. Pohon Balance Control.

9. Slip Control ACD on / off (volitelné).

autocontrol

 

t-serie-autobalance  

Tlumič rázů ramen je standardní vlastností hydrauliky Autocontrol. Je-li s traktorem spojen jakýkoliv těžký stroj, tento systém pracuje jako tlumič rázů. Smyslem systému je snižení rázů na ramena traktoru a především dosažení větší stability traktoru i v náročném terénu.

Systém tlumení rázu funguje pouze v přepravní pozici a uvádí se do chodu při překročení nastavené rychlosti z výrobního závodu (8 km/hod). Limit je nastavitelný u hydrauliky ACD u hydrauliky ACB se systém spouští hned při rozjetí.

Výhody:

• řízení traktoru je přesnější a stabilnější

• zlepšuje kontakt přední nápravy s podložkou pro bezpečnější zatáčení

• Redukuje vysoké zatížení závěsů při transportu


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři