kabina s serie | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Kabina

   
   

VALTRA Inc. Valtra S série  (270 - 370 hp) třetí generacelogo_valtra

KABINA


Komfort při jízdě je na prvním místě

s serie kabina

Podmínky pro řízení v úplně nové prostorné kabině jsou vynikající, stejně tak výhled všemi směry. Ovládání systému otočného řízení TwinTrac může být stranově nastavitelné, což zvyšuje efektivitu práce. Odpružení kabiny ve všech čtyřech rozích tlumí nerovnosti společně s odpružením přední nápravy. Zvolit lze rovněž semi-aktivní odpružení kabiny AutoComfort oceněné stříbrnou medailí na veletrhu Agritechnica.

Síla ve Vašich rukou

Ovládací prvky v pravém stylu Valtra jsou velmi jednoduché a snadno se používají. Například páčka změny směru jízdy a ruční brzda jsou dobře známé z ostatních modelů traktorů Valtra.

Systém řízení s nastavitelnou citlivostí QuickSteer umožňuje snadnou jízdu. Xenonové pracovní světlavpředu, vzadu a po stranách usnadňují práci při nedostatečné viditelnosti.

Ochlazovaná přihrádka zajistí studené občerstvení a nápoje, spolujezdec sedí pohodlně a bezpečně na plnohodnotné sedačce s opěradlem

 

s serie ARM

 

Odpružení kabiny

Série S má nové čtyřbodové pneumatické odpružení kabiny, který využívá nejnovější technologie. Senzory dávají informace do řídicího systému, který zajišťuje, že kabina je vždy ve správné poloze. 

Kabina je ještě pohodlnější semi-aktivním odpružením kabiny AutoComfort. AutoComfort umožňuje řidiči nastavit nastavení podle jeho preferencí. Systém automaticky nastaví odpružení kabiny pomocí senzorů a CAN BUS.

  s serie odpružení

 

 

 

 


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři