kabina t serie | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Kabina

VALTRA Inc. Valtra T série  (141 - 215 hp) třetí generacelogo_valtra

KABINA


Valtra kabiny odrážejí naši severskou filozofii

n serie kabina

Valtra Kabiny jsou konstrukční výrobky, které jsou konstruované speciálně jako prostorné, ergonomické a bezpečné pro řidiče. Kabina řady T je zdaleka nejprostornější ve své třídě, ale stále nabízí vynikající viditelnost prostřednictvím svých tónovanými skel.


Valtra HiTech funkční komfort

Dveře jsou velké a otevíratelné dokořán pomocí plynových pístů. Dveřní kliky jsou snadno uchopitelné. Dveře mají kovový rám a mazací panty. 

Obrazovka ve sloupku kabiny zobrazuje rychlostní stupeň, rychlost jízdy a automatiky. Sedadlo spolujezdce s bezpečnostním pásem je k dispozici na přání. (kromě modelů TwinTrac). Kabina je dostatečně velká, aby se standardně montovaná otočná sedačka mohla snadno otáčet o 180°. Vynikající viditelnost je zajištěna 5,7 m2 skla. 

Valtře se průběžné práce na snižování hladiny hluku v kabině vyplatila. Motor, převodovka, hydraulika, podvozek, odpružení kabiny, izolační materiály a další podrobnosti byly všechny vytvořeny pro skutečně klidné prostředí s méně než 70 dBA.

 

n serie kabina

 

Ovládání modelů Versu a Direct

V modelech Versu a Direct, je převodovka a hydraulika ovládána z ARM Valtra loketní opěry řidiče.

S multifunkční ale stále pohodovou a snadno ovladatelnou loketní opěrkou Valtra můžete ovládat převodovku, tempomat, hydrauliku a nakladač, hydraulické ventily, atd.

Ovládací prvky na opěrce jsou přizpůsobeny pro každou modelovou řadu, ale základní funkce jsou stejné, takže je snadné pro řidiče střídat traktory Valtra. Loketní opěrka má také robustní madlo, které nabízí vynikající podporu pro vytváření přesných úprav hydrauliky. Poskytuje také další podporu na nerovném terénu a usnadňuje zvednout opěrku.

Oranžová páka před madlem se používá u modelů Versu jako ruční plyn a u Direct modelů a modelové řady S jako CVT páka pro snížení rychlosti v těsných místech. Může být také použita pro nastavení otáček při manuálním řízení.

  n serie versu operka

Otestujte si sami: Direct provozní demo a Versu provozní demo

 

 

 

   
pro line panel  

Proline přístrojový panel

Přístrojový panel Valtra je elegantní a snadno čitelný. Obsahuje analogové ciferníky pro hladinu paliva, teplotu motoru a otáčky motoru (rpm). PROLINE palubní deska, je jako standard na Versu a Direct modelech společně také s analogovým tachometrem na pravé straně. Velký displej ve středu může zobrazovat širokou škálu volitelných informací, jakož i provozní hodiny a hodiny za všech okolností.

 


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři