motor t serie | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Motor

VALTRA Inc. Valtra T série  (141 - 215 hp) třetí generacelogo_valtra

MOTOR


Spolehlivé a silné AGCO motory

Všechny traktory řady T jsou poháněny motory AGCO Power common-rail. AGCO Power motory jsou off-road motory, které jsou určeny pro náročné použití s rúznými druhy nářadí. To je umožněno díky jejich robustní konstrukci, trvanlivosti, spolehlivost a velmi silnému točivému momentu.

 

 

SCR technologie

   
SCR technologie VALTRA N3

SCR technologie pomáhá čistým emisím výfukových plynů pomocí kapalného roztoku močoviny (AdBlue) - technologie je řadu let používána u těžkých nákladních vozidel. Tím, že se odstraní škodlivé emise oxidů dusíku, může spalování v motoru být účinnější s čtyřventilovou technikou a vyššími vstřikovacími tlaky. Celý systém vstřikování je novinkou.

Efektivní spalování také znamená lepší spotřebu paliva - až o 10% ve srovnání s předchozími motory. Technologie SCR kterou využívá Valtra, využívá kombinaci katalyzátoru oxidace nafty (DOC) a selektivní katalytickou redukci (SCR).

Pozornost při umístění komponent a jejich optimální velikost (kombinace dvou různých typů katalyzátoru) umožňuje zachování kompaktní velikosti traktoru. SCR motory používají pouze čistý vzduch, který pomáhá prodloužit životnost motoru. Kromě toho, používání AdBlue zaplatí samo za sebe, zvýšenou účinnosti paliv.

Při současné úrovni emisí jednou z alternativ SCR systémů je EGR (recirkulace výfukových plynů), která je vhodné pro nízkouvýstupní motory a když optimální účinnost paliv není prioritou.

 

 

Nízké otáčky volnoběhu

Otáčky volnoběhu je inovací Valtry. Normální otáčky motoru jsou 8520 ot./min. Pokud je ale traktor zaparkován a je použita ruční brzda, otáčky motoru klesnou na příjemných klidných 650 ot./min. a dále šetří palivo.

  t-serie-low speed

Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři