převodovka a serie | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Převodovka a serie

ALTRA Inc. Valtra A série  (88 - 101 hp) třetí generacelogo_valtra

PŘEVODOVKA


Všechny modely série A jsou dodávány s plně synchronizovanou převodovkou 12+12R s přímočarým designem a s vynikající účinností. Nová a vylepšená Série A HiTech, umožňuje zákazníkům, aby si užili úroveň produktivity a technologie, která byla dříve k dispozici pouze u vyšší modelové řady traktorů.

Nejlepší Reverz na trhu

Nová série modelů Valtra A HiTech je vybavena elektronickým reverzem HiTech, který umožňuje jízdu vpředu a vzad a který je široce považován za nejlepší na trhu.

 

Plynulý a přesný přechod vpřed a vzad, bez použití spojky a nezávislý na zatížení, zvyšuje produktivitu a pohodlí v dopravě, a zejména při práci s čelním nakladačem.

 

Reverzní systém je také vybaven integrovanou ruční brzdou. Ruční brzda se automaticky aktivuje, pokud je páčka reverzoru v režimu P nebo při vypnutém motoru. Výběrem směru jízdy se uvolní ruční brzda, tím nemůže dojít k omylu. Systém je tedy velmi snadný a bezpečný.

HiTech modely samozřejmě mají elektrohydraulické dvou-rychlostní ovládání PTO. Na přání je možné ovládání PTO na zadních blatcích. Vývodový hřídel může být v případě potřeby vyměněn (6/21 drážek).

valtra a seriea serie hitech reverz

 

Valtra HiShift Tlačítko k ovládání spojky

Tlačítko HiShift ovládá spojku vždy, když chce obsluha přeřadit rychlost nebo skupinu rychlostí bez nutnosti použítí pedálu spojky. Spojkový pedál může být samozřejmě kdykoliv použit –především v případech, kdy je kladen důraz na velkou přesnost (např. při připojování nářadí nebo manévrování ve stísněných prostorech).

HiShift

 

A serie

Valtra HiTech znamená praktickou jednoduchost

Automatizovaný Reverzní a elektronický systém řízení Vám usnadní každodenní úkoly.

Například, volitelný tempomat zjednodušuje jízdu na silnicích a práci v oblastech, kde je požadovaná stálá rychlost jízdy nebo otáček motoru. Údaje mohou být snadno uloženy a obnoveny.

Valtra AutoTraction je velice oblíbenou vlastností uživatelů traktorů Valtra. AutoTraction je ideální pro práce, které vyžadují časté zastavování a rozjíždění jako je práce s čelním nakladačem, práce s lisem, otáčení na souvrati, přeprava nákladů nebo vysekávání krajů cest.Práce systému AutoTraction:

  • při poklesu otáček motoru pod 1000 ot/min je spojka deaktivována a traktor se zastaví
  • traktor stojí i při zařazené rychlosti a směru pojezdu jsou-li otáčky motoru nižší než 1000 ot/min
  • zvýší-li se otáčky motoru nad 1000 ot/min, je automaticky aktivována spojka a traktor se rozjede
  • sešlápne-li obsluha brzdový pedál při rychlosti traktoru pod 10 km/hod je spojka automaticky deaktivována a traktor se zastaví – při opětovném znáčknutí plynového pedálu se sepne spojka a traktor se rozjede

 

4wd

Automatické zapínání pohonu přední nápravy

Systém řízení pohonu všech kol 4WD chrání traktor proti nadměrnému prokluzu. Systém automaticky aktivuje pohon všech kol přibližně na jednu sekundu (nastavitelné obsluhou) při startování, změně převodových stupňů, použití tlačítka HiShift nebo změně směru jízdy. Systém může být také úplně vypnut nebo neustále zapnut. Systém pohonu všech kol i uzávěrka diferenciálu mohou být ovládány automaticky nebo manuálně.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři