převodovka s serie | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Převodovka

VALTRA Inc. Valtra S série  (270 - 370 hp) třetí generacelogo_valtra

PŘEVODOVKA CVT


Převodovka

Valtra série S funkcí AVT (AGCO Variable Transmission). Tento typ přenosu je nejoblíbenější přenos velkých traktorů v Evropě po mnoho let.

 

Valtra dosáhla tohoto postavení, nejen kvůli své všestrannosti a spolehlivosti, ale také pro vysokou účinnost ke spotřebě paliva. Zejména při provádění prací, kde je vyžadováno hodně jízdy v terénu, tento typ přenosu přináší významné úspory paliva.

 

Přenos AVT má dva pracovní režimy.

Pracovní režim A je pro všechy pracovní situace, které vyžadují velkou tažnou sílu. 

Pracovní režim B je pro všeobecné použití v silniční dopravě.

 

s serie workareas

 

Síla a úspornost

Rychlost PTO 1000 ot./min je dosaženo v blízkosti 2000 otáček motoru, což je místo, kde Power AGCO motor poskytuje maximálního výkon. AGCO plynulá převodovka (AVT) umožňuje při každé rychlosti (0 - 50 km / h) použití s ​​vybraného počtu otáček vývodového hřídele, což nabízí nejvyšší výkon pro jakoukoli práci. To přirozeně zajišťuje vysokou produktivitu. 

Pro práce, které nevyžadují nejvyšší výkon, mohou být vybrány nižší otáčky. Jmenovité otáčky (540 nebo 1000 rpm, jsou volitelnou položkou při objednání traktor) a je jich dosaženo při snížených otáčkách motoru cca. 1600 rpm. To má za následek i nižší spotřebu paliva a hladiny hluku.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři