příslušenství na přání | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Příslušenství na přání

 

VALTRA Inc. Valtra N série  (99 - 163 hp) třetí generacelogo_valtra

PŘÍSLUŠENSTVÍ NA PŘÁNÍ N SERIE


Výbava na přání - exkluzivně od Valtry pouze pro Vás

n hitech 5

U Valtry si zákazníci mohou vybrat přesně takový traktor jaký chtějí. Valtra ala carte (systém zákaznických objednávek) nabízí velký výběr z modelů a vybavení, k dispozici je dohromady asi půl milionu různých kombinací. Zákaznická stavba traktorů je unikátní mezi všemi výrobci traktorů. Finální specifikace traktoru sleduje přesné potřeby uživatele, a proto zákazník platí pouze za vlastnosti a vybavení, které potřebuje ke své práci.

 

Jako prodejci Valtry jsme naučeni vyslechnout si zákazníka, abychom pochopili, jak bude nový traktor používán a společně s Vámi pak vyspecifikovali jeho ideální vybavení.

  • Valtra nabízí široký výběr z modelů, vybavení a možností nastavení.

  • Zákazník si může vybrat nejen barvu svého traktoru, ale také typ převodovky, motoru, hydrauliky a kabiny.

  • Vzhled a vybavení může být různě nakombinován k vytvoření miliónů jedinečných zákaznicky postavených traktorů.

  • Traktory Valtra jsou navrhovány pro vysokou produktivitu, bezpečí a komfort.

Valtra je jediným výrobcem traktorů na světě produkujícím traktory v různých barvách, paleta barev Valtry oslavuje již 20. výročí.

Standardní volba obsahuje červenou, metalickou červenou, metalickou zelenou, metalickou modrou, černou, oranžovou, metalickou ocelovou šeď, žlutou a bílou.

n-serie-colors
 
 

Vyzkoušejte si virtuální prohlídku komunální, zemědělské a lesní kabiny ve Valtře.

» » » SUPER ANIMACE » » »

 

Hitech5

 

Komunální kabina SVC s bočním výhledem

n serie SVC kabina

Komunální kabina (SVC) s bočním výhledem, byla navržena s cílem zlepšit účinnost a bezpečnost při práci, kde je vyžadována dobrá viditelnost do blízkého okolí traktoru. Nerušený výhled je nutný především při práci v těsných místech na farmě, komunální sféře, stejně jako v lese.


Nová SVC kabina dále zvyšuje univerzálnost traktoru Valtra v jedinečným a novým způsobem.

SVC360 kabina (komunální + lesní kabina) nabízí vynikající viditelnost na pravé straně, směren dozadu a směrem vzhůru, díky proskledné střeše. SVC360 kabina zlepšuje pracovní podmínky pro všechny úkoly, které vyžadují vynikající viditelnost. SVC360 kabina je na trhu jedinečná, nabízí bezkonkurenční viditelnost ve všech směrech.

A jen Valtra nabízí SVC360 kabiny v kombinaci s otočným řízením TwinTrac. Společně tyto funkce vytvářejí bezkonkurenční efektivitu práce - bez ohledu na to, kterým směrem se pracujete.

 

Všechny Valtra kabiny splňují normy FOPS a ROPS.

Více o kabině SVC a SVC360 - další skvělá animace od Valtry

 

 

 

Lesní kabina

lesní kabina

Valtra nabízí jako volitelnou možnost lesní kabinu, kterou představuje ochranná klec kolem střechy a střešní okno v zadní části kabiny. Horní okna jsou vyrobena z polykarbonátu, zatímco zadní sklo a zadní boční sklo může být buď tvrzené

sklo nebo z polykarbonátu odolného proti nárazům. Roh v dolním okně byl navržen tak, aby se dala přivést kabeláž do kabiny.

   

TwinTrac - otočné řízení

Otočné řízení TwinTrac, montované přímo na výrobní lince Valtra, umožňuje pohodlné ovládání traktoru při jízdě vpřed i vzad. Kompletní systém obsahuje volant s reverzorem uprostřed zadní části kabiny a zadní spojkový, brzdový a plynový pedál. Dokonalý výhled na připojené stroje a pracovní plochu zvyšuje bezpečnost práce. Prostorná kabina a otočné sedalo o 180° práci ještě více usnadňují a především zvyšují komfort obsluhy. Směr jízdy může být měněn bez nutnosti obsluhy zvedat se ze sedačky.

U modelů Versu a Direct je možné celý traktor ovládat pomocí loketní opěrky Valtra ARM, to znamená, že se již za žádným úkonem nemusíte otáčet – veškeré ovladače se otáčejí s vámi.

Je to neocenitelné a velmi komfortní řešení pro práci zejména s lesní frézou, vyvážecím vlekem, štěpkovačem vybaveým hydraulickou rukou, hydraulickou rukou umístěnou na JAKE rámu. Rovněž také s žacím ramene při údržbě silnic.

TwinTrac zvyšuje všestrannos. Všimněte si také, že zadní část traktoru má také k dispozici všechny hydraulické okruhy, silný závěs s regulací polohy a vícerychlostní PTO.

valtra twintrac

twintrac

TwinTrac direct

 

Odpružení přední nápravy

odružení přední nápravy

Pneumatické odpružení přední nápravy zvyšuje komfort obsluhy. Nejlepší využití najde při silniční dopravě nebo při rychlých přesunech po polních cestách. Na poli odpružení přední nápravy zvyšuje tažnou sílu traktoru. Pneumatické odpružení přední nápravy je možné zaaretovat tak, aby při specifických činnostech náprava měla charakter pevné nápravy.

   

 

Valtra LH LINK

Valtra představuje novou generaci předního závěsu. Tento pokrokový LHLINK přední závěs je připevněn k rámu traktoru pomocí svislého čepu, který umožňuje otáčení v požadovaném rozsahu spolu s předními koly nebo dokonce nezávisle na předních kolech. Zdvihová kapacita LHLINK předního závesu je 3,5 tuny.

LHLINK přední závěs obdržel stříbrnou medaili tzv. Inovačního ocenění na výstavě Agritechnika v Hanoveru v Německu v roce 2007.

K nastavení otáčení předního závěsu jsou k dispozici 4 kontrolní módy:

1. Přední závěs se otáčí v plné závislosti na předních kolech.

2. Přední závěs se otáčí ve vztahu k předním kolům, poměr mezi úhlem otočení předního závěsu a úhlem natáčení kol má nekonečné možnosti nastavení. Reakce středu rozsahu regulace je 50 %, to znamená, že při 35 stupňovém zatáčení se přední závěs otočí o 17,5 stupně. Naopak nastavení 1:1 znamená, že přední závěs se otáčí ve stejném poměru jako kola. Maximální úhel otočení předního závěsu je 35 stupňů na obě strany.

3. Přední závěs pracuje stejně jako v předchozím případě, ale centrální postavení předního závěsu může být měněno pouze na jednu stranu.

4. Čtvrtý způsob je určený především pro řízení žacích kombinací upevněných za i před traktorem. Tento způsob umožňuje otáčení předního závěsu větším úhlem než kol.

Postavení zvedacích ramen může být měněno pomocí hydrauliky stejně tak jako zablokování v požadované pozici. Mezi jednotlivými rameny není žádná mechanická vzpěra, což šetří prostor.

LH LINK

   

Auto-Guide

 
autoguide

Auto-Guide je plně automatický systém řízení traktorů Valtra založený na navigaci GPS. Auto-Guide řídí traktor s přesností několika centimetrů bez toho aniž by se řidič musel dotknout volantu.

Jak již bylo řečeno tento systém vychází z navigační technologie GPS. Uživatel si může vybrat ze dvou variant automatického řízení. První a také přesnější varianta využívá tzv. lokální stanice a dokáže řídit traktor s přesností několika centimetrů. Druhá méně nákladná varianta je založená na satelitní korekci

signálu, přesnost řízení traktoru je v tomto případě několik decimetrů.

   

Valtra čelní nakladače

 

Čelní nakladače Valtra jsou montovány na traktory přímo na výrobní lince. Už od počátečního návrhu jsou konstruovány tak, aby tyto čelní nakladače byly maximálně kompaktní s traktory Valtra. Design nakladačů je velice moderní a funkční, nabízí silné a přitom velice elegantní tvary, díky kterým má obsluha vynikající výhled na práci a snadnou údržbu. Traktory Valtra s čelními nakladači jsou výkonné a bezpečné.

Díky neobyčejné robustnosti ramen můžete bez váhání vykonávat jakkoliv náročnou a těžkou práci.

V závislosti na modelu traktoru, může čelní ovládat buď pomocí elektronické proporcionálně řízené joysticku na opěrce nebo s mechanicky ovládaným ErgoDrive ovládání.

 

Čelní nakladače QUICKE si můžete prohlédnout na našich stránkách ZDE

valtra nakladače

nakladač

 


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři