příslušenství t serie | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

Příslušenství

VALTRA Inc. Valtra T série  (141 - 215 hp) třetí generacelogo_valtra

PŘÍSLUŠENSTVÍ NA PŘÁNÍ T SERIE


Volitelné příslušenství

U Valtry si zákazníci mohou vybrat přesně takový traktor jaký chtějí. Valtra ala carte (systém zákaznických objednávek) nabízí velký výběr z modelů a vybavení, k dispozici je dohromady asi půl milionu různých kombinací. Zákaznická stavba traktorů je unikátní mezi všemi výrobci traktorů. Finální specifikace traktoru sleduje přesné potřeby uživatele, a proto zákazník platí pouze za vlastnosti a vybavení, které potřebuje ke své práci.

Jako prodejci Valtry jsme naučeni vyslechnout si zákazníka, abychom pochopili, jak bude nový traktor používán a společně s Vámi pak vyspecifikovali jeho ideální vybavení.

 • Valtra nabízí široký výběr z modelů, vybavení a možností nastavení.

 • Zákazník si může vybrat nejen barvu svého traktoru, ale také typ převodovky, motoru, hydrauliky a kabiny.

 • Vzhled a vybavení může být různě nakombinován k vytvoření miliónů jedinečných zákaznicky postavených traktorů.

 • Traktory Valtra jsou navrhovány pro vysokou produktivitu, bezpečí a komfort.

 

Valtra je jediným výrobcem traktorů na světě produkujícím traktory v různých barvách, paleta barev Valtry oslavuje již 20. výročí.

Standardní volba obsahuje červenou, metalickou červenou, metalickou zelenou, metalickou modrou, černou, oranžovou, metalickou ocelovou šeď, žlutou a bílou.

t-serie-colors

Prohlédněte si ze všech stran, jak bude vypadat Váš traktor série T ve Vámi zvolené barvě.  Zvolte záložku 'Choice of colour'

 

Lesní kabina

lesní kabina

 

Valtra nabízí jako volitelnou možnost lesní kabinu, kterou představuje ochranná klec kolem střechy a střešní okno v zadní části kabiny. Horní okna jsou vyrobena z polykarbonátu, zatímco zadní sklo a zadní boční sklo může být buď tvrzené sklo nebo z polykarbonátu odolného proti nárazům. Roh v dolním okně byl navržen tak, aby se dala přivést kabeláž do kabiny.

     

TwinTrac - otočné řízení

Otočné řízení TwinTrac, montované přímo na výrobní lince Valtra, umožňuje pohodlné ovládání traktoru při jízdě vpřed i vzad. Kompletní systém obsahuje volant s reverzorem uprostřed zadní části kabiny a zadní spojkový, brzdový a plynový pedál. Dokonalý výhled na připojené stroje a pracovní plochu zvyšuje bezpečnost práce. Prostorná kabina a otočné sedalo o 180° práci ještě více usnadňují a především zvyšují komfort obsluhy. Směr jízdy může být měněn bez nutnosti obsluhy zvedat se ze sedačky.

U modelů Versu a Direct je možné celý traktor ovládat pomocí loketní opěrky Valtra ARM, to znamená, že se již za žádným úkonem nemusíte otáčet – veškeré ovladače se otáčejí s vámi.

Je to neocenitelné a velmi komfortní řešení pro práci zejména s lesní frézou, vyvážecím vlekem, štěpkovačem vybaveým hydraulickou rukou, hydraulickou rukou umístěnou na JAKE rámu. Rovněž také s žacím ramene při údržbě silnic.

TwinTrac zvyšuje všestrannos. Všimněte si také, že zadní část traktoru má také k dispozici všechny hydraulické okruhy, silný závěs s regulací polohy a vícerychlostní PTO.

twintrac

TwinTrac direct

 

 

Odpružení přední nápravy

odružení přední nápravy

Pneumatické odpružení přední nápravy zvyšuje komfort obsluhy. Nejlepší využití najde při silniční dopravě nebo při rychlých přesunech po polních cestách. Na poli odpružení přední nápravy zvyšuje tažnou sílu traktoru. Pneumatické odpružení přední nápravy je možné zaaretovat tak, aby při specifických činnostech náprava měla charakter pevné nápravy.

 

 

Odpružení kabiny


Odpružení kabiny zvyšuje komfort obsluhy. V kombinaci se vzduchem odpruženou sedačkou je odpružení Valtra srovnatelné s komfortem jízdy v osobním automobilu. Komfot jízdy je ještě více umocněn ve spojení s odpružením přední nápravy.

t-serie-odpružení kabiny

Přední TBZ a PVH

 
t-serie-front lift
 • Zvedací síla čelního závěsu buď 35 kN nebo 50 kN

 • Přední vývodový hřídel je volitelný pouze v kombinaci s předním tříbodovým závěsem.

 • Odpružená přední náprava může být namontována i v kombinaci s přední vývodovou hřídelí, předním závěsem i čelním nakladačem.

 • Ovládání je ze zadních okruhů hydrauliky u základních modelů

 • Joystick ovládání s volitelným přední ventily

 • Versu a Direct modely mají k dispozici 2 páry rychlospojek

 • Volitelně PTO 1000 ot./min

 

Auto-Guide

 
autoguide

Auto-Guide je plně automatický systém řízení traktorů Valtra založený na navigaci GPS. Auto-Guide řídí traktor s přesností několika centimetrů bez toho aniž by se řidič musel dotknout volantu.

Jak již bylo řečeno tento systém vychází z navigační technologie GPS. Uživatel si může vybrat ze dvou variant automatického řízení. První a také přesnější varianta využívá tzv. lokální stanice a dokáže řídit traktor s přesností několika centimetrů. Druhá méně nákladná varianta je založená na satelitní korekci

signálu, přesnost řízení traktoru je v tomto případě několik decimetrů.

Valtra čelní nakladače

 

Čelní nakladače Valtra jsou montovány na traktory přímo na výrobní lince. Už od počátečního návrhu jsou konstruovány tak, aby tyto čelní nakladače byly maximálně kompaktní s traktory Valtra. Design nakladačů je velice moderní a funkční, nabízí silné a přitom velice elegantní tvary, díky kterým má obsluha vynikající výhled na práci a snadnou údržbu. Traktory Valtra s čelními nakladači jsou výkonné a bezpečné.

Díky neobyčejné robustnosti ramen můžete bez váhání vykonávat jakkoliv náročnou a těžkou práci.

V závislosti na modelu traktoru, může čelní ovládat buď pomocí elektronické proporcionálně řízené joysticku na opěrce nebo s mechanicky ovládaným ErgoDrive ovládání.

valtra nakladače

nakladač

 


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři