STEYR KOMPAKT 4095 HD FORST - AKČNÍ BALÍČEK | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

STEYR KOMPAKT 4095 HD FORST - AKČNÍ BALÍČEK

   STEYR-4095-KOMPAKT-HD-Forst-s-akcni-lesni-vybavou

4- válec, výkon 73 kW/99 koní/1900 ot.min.

24 +24 rychlostí/4 rychlosti ve 3 skupinách, 2° násobič

přední zesílená HD náprava

lesní pneu Nokian, lesnická nástavba, TBZ naviják 5,5 t

Cena od: 2 090 000 Kč bez DPH
Konečná cena je závislá na výbavě a zvoleném příslušenství

Mám zájem

*Na fotografiích je model 4105 KOMPAKT, ale je absolutně shodný s nabízeným modelem 4095 KOMPAKT

Model 4095 KOMPAKT je ideální vstupenkou do světa traktorů Steyr pro lehčí lesnické práce, dopravu dřeva, přepravu sazenic, materiálu pro oplocenky a pro přibližování s tříbodovým navijákem a další práce v lese.

Je to lehký traktor s 3,4 - 4,2 t provozní hmotnosti a zesílenou HD nápravou, která obstojí v náročném lesním terénu. Přesto to není ten model s kterým byste se měli pustit do přibližování dřeva každý den od rána do večera a očekávat plnohodnotný výkon k zabezepčení sebe a rodiny. K tomu bychom Vám jednoznačně doporučili modelovou řadu STEYR MULTI nebo STEYR PROFI.  Více o modelové řadě KOMPAKT ZDE.

My Vám teď nabízíme akční balíček například pro začínající lesníky, farmáře a sedláky pečující o vlastní les, nebo pro ty, kteří už v lese pracují déle, ale přemýšlí o obnově staršího stroje a pořízení nového s modernejší a pohodlnější kabinou s klimatizací, silnějším motorem, silnější hydraulikou a v neposlední řadě spolehlivého parťáka. Pro Váš klid budete mít ještě na tento traktor tovární záruku 12+24 / 3000 Mth. Nedílnou součástí naší nabídky je i čelní nakladač a rampovač pohodlně ovládaný joystickem. Do lesa patří speciální pneumatiky s ocelovým kordem a bočním výztužením proti proražení, takže je obuto od NOKIAN

......A to není všechno, dále nezbytné ochranného krytování kabiny, vany, přední masky a světel, aby se ten nový hrdina do rodiny nepoškodil. Navíc Vám přidáme osvědčený naviják KRPAN 5,5 EH s odvíjením lana, takže nemusíte už pracně vytahovat "zaseklé" lano a ještě navíc i dálkové ovládání, abyste šetřili své kroky. A jako bonus a poděkování přidáme motorovou pilu STIHL MS 362 za 1 Kč. 

Tak co na to říkáte ? ..., že to všechno stejně zaplatíte ? ...ano to je pravda, ale daleko méně, než kdybyste to nakupovali zvlášť....to Vám garantujeme...u každé položky výbavy jsme započetli maximální možnou slevu, ale zase takovou, aby zůstalo na dárečky i nám laughing Matematika je jen jedna a nechceme Vás vodit za nos a dělat falešné slevy, jako jiní. Takže je to tak, že s menšími procenty zisku, ale z vyšší částky na tom nebudeme hůře, než s většimi procenty zisku z nižší částky. Navíc sloučíme dopravy, zaškolení, takže i my ušetříme a je to výhodné pro obě strany.  

Děláme obchod přátelsky, férově a slušně... jsme Forest Meri s.r.o. a prodáváme lesní techniku.   

 

Nabídka v pdf ke stažení: 

 

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři