STEYR MULTI 4100 Ecotech - AKČNÍ BALÍČEK | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

STEYR MULTI 4100 Ecotech - AKČNÍ BALÍČEK

   STEYR-4100-MULTI-Forst-s-akcni-lesni-vybavou

4- válec, výkon 73 kW/99 koní/2200 ot.min.

32+32 rychlostí/4 rychlosti ve 2 skupinách, 4° násobič

přední zesílená HD náprava

lesní pneu Nokian, lesnická nástavba, TBZ naviják 5,5 t

Cena od: 2 226 000 Kč bez DPH
Konečná cena je závislá na výbavě a zvoleném příslušenství

Mám zájem

*Na fotografiích je model 4095 MULTI, ale je absolutně shodný s nabízeným modelem 4100 MULTI

Model 4100 MULTI je ideální pro přibližování dřeva s tříbodovým navijákem, nebo pevným navijákem a další práce v lese.

Je to už težší traktor s 4,6 - 5,2 t provozní hmotnosti a maximální hmotností 8,0 t. Zesílená HD náprava obstojí v náročném lesním terénu. S tímto modelem se můžete pustit do přibližování dřeva každý den od rána do večera a očekávat plnohodnotný výkon. Více o modelové řadě MULTI ZDE.

My Vám teď nabízíme akční balíček pro dodavatele služeb, farmáře a sedláky pečující o větší výměru vlastního lesa, nebo pro ty, kteří už v lese pracují déle, ale přemýšlí o obnově staršího stroje a pořízení nového s modernejší a pohodlnější kabinou s klimatizací, silnějším motorem, silnější hydraulikou a v neposlední řadě spolehlivého parťáka. Pro Váš klid budete mít ještě na tento traktor tovární záruku 12+24 / 3000 Mth. Nedílnou součástí naší nabídky je i čelní nakladač a rampovač pohodlně ovládaný joystickem. Do lesa patří speciální pneumatiky s ocelovým kordem a bočním výztužením proti proražení, takže je obuto od NOKIAN

Zde je již na výběr dle intenzity používání, dřeviny a podobně i alternativa v čelním nakladači a rampovači. Nabídnout můžeme čelní nakladač HAUER, také rakouské výroby a náš rampovač s prstem, dvojitým prstem, nebo rozšířeným prstem. Rovněž je možné samozřejmě nabídnout pevný naviják IGLAND 6002 nebo IGLAND 9002 a nízký rampovač. 

......A to není všechno, dále nezbytné ochranného krytování kabiny, vany, přední masky a světel, aby se ten nový hrdina do rodiny nepoškodil. Navíc Vám přidáme osvědčený naviják KRPAN 5,5 EH s odvíjením lana, takže nemusíte už pracně vytahovat "zaseklé" lano a ještě navíc i dálkové ovládání, abyste šetřili své kroky. A jako bonus a poděkování přidáme motorovou pilu STIHL MS 362 za 1 Kč. 

Tak co na to říkáte ? ..., že to všechno stejně zaplatíte ? ...ano to je pravda, ale daleko méně, než kdybyste to nakupovali zvlášť....to Vám garantujeme...u každé položky výbavy jsme započetli maximální možnou slevu, ale zase takovou, aby zůstalo na dárečky i nám laughing Matematika je jen jedna a nechceme Vás vodit za nos a dělat falešné slevy, jako jiní. Takže je to tak, že s menšími procenty zisku, ale z vyšší částky na tom nebudeme hůře, než s většimi procenty zisku z nižší částky. Navíc sloučíme dopravy, zaškolení, takže i my ušetříme a je to výhodné pro obě strany.  

Děláme obchod přátelsky, férově a slušně... jsme Forest Meri s.r.o. a prodáváme lesní techniku.   

 

Nabídka v pdf ke stažení: 

Steyr 4100 MULTI akční nabídka

 

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři