VALTRA 3.generace | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511

VALTRA 3.generace

Každý traktor je individualita!

valtra_logo

Valtra má ve svém oboru jedinečnou filozofii: 'pro každého zákazníka traktor dle jeho přání'. To znamená, že traktory jsou vyráběny na objednávku dle osobního přání a potřeb zákazníka. Při 20 základních modelech se 200 možnými variantami a stovkou možností přídavného vybavení se tento způsob již řadu let osvědčuje a přispívá ke spokojenosti zákazníků.

Traktory Valtra jsou koncipovány pro extrémně těžké práce. Na dalekém severu se osvědčují při velmi nízkých teplotách, ve sněhu a při těžké práci v lese. V tropech jsou vystaveny neúprosnému vedru, prachu a korozi. Proto je značka Valtra známa pro své spolehlivé traktory s dlouhou životností.

VALTRA A serie  

VALTRA A série

Serie A je velice vhodný traktor pro všechny druhy prací na jakýchkoliv farmách. Jeho malá velikost, kompaktní uspořádání, nízko uložené těžiště a vynikající manévrovatelnost předurčují tento traktor pro práci i v prudkých kopcích. Vynikající je tento traktor při práci v lese nebo v komunálních službách.

74 - 101 hp

Přečtěte si více »»

 


VALTRA N serie  

VALTRA N série

Serie N Nová modelová řada - Serie N od 99 do 163 koní je nejvšestrannější traktor ve své třídě. Díky velkému rozvoru je tento traktor velice stabilní a ideální v kombinaci s čelním nakladačem. Je to neprodávanější modelová řada do lesnictví. Vhodná pro přibližování, k vyvážecím vlekům, frézám a štěpkovačům.

99 - 163 hp

Přečtěte si více »»

 


VALTRA T serie  

VALTRA T série

Serie T je silný a mnohostranný traktor určený pro profesionální využití. Výběr z široké řady převodovek a hydraulické výbavy vhodné pro zemědělce, ale i pro komunální nebo lesní využití. Díky objednávkovému systému nabízí bezkonkureční široké spektrum možností.

141 - 215 hp

Přečtěte si více »»

 


VALTRA S serie  

VALTRA S série

Valtra představuje zcela novou řadu silných traktorů Série S. Tyto traktory kombinují vysoký výkon a inovativní technologie s vynikajícím pohodlím, než jakýkoliv jiný traktor. Nový traktor je nabízen v pěti modelových řadách od 270 do 370 koní.

270 - 370 hp

Přečtěte si více »»


 

VALTRA V LESE středoevropské lesy

 

VALTRA V LESE skandinávské lesy


Zobrazit více

Kategorie

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři