forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

JUNKKARI

Junkkari je finský výrobce zemědělských a lesnických strojů, který vyvíjí, vyrábí a prodává stroje pro setí, dopravu a lesnictví. Junkkari se nachází ve finské jižní Ostrobothnii, v oblasti Ylihärmä, nedaleko Kauhavy a je součástí skupiny MSK. Sesterskými společnostmi Junkkari jsou MSK Cabins, MSK Plast a Juncar. Kořeny společnosti sahají hluboko do rozvoje finského zemědělství. Spolupráce obchodování se zemědělskými stroji a zemědělci trvá více než tři generace. Naslouchání zkušenostem zákazníka - farmáře - je stále základním principem naší společnosti.

Junkkari_fabrika

To potvrzuje pověst kvalitního a odpovědného výrobce strojů již od 50. let minulého století. Neustálý růst podílu na trhu ve všech oblastech ukazuje, že zákaznicky orientovaný přístup Junkkari přináší výsledky po celá desetiletí. Design a řízení výroby Junkkari představují nejnovější trendy v oboru. Junkkari je prvním finským konstruktérem a výrobcem zemědělských strojů, který získal certifikát ISO 9001. Společnost má také environmentální certifikát ISO 14001. Pokročilá automatizace využívající svařovací roboty a laserové řezání, mimo jiné, zvyšuje flexibilitu a rychlost výroby. V centru této moderní techniky je však muž s know-how.

Funkce produktů Junkkari byly vyvinuty s ohledem na potřeby uživatelů. Základní verze naší produktové řady naplňují potřeby menších farem; vysoce automatizované modely odpovídají požadavkům velkých farem. Mechanické funkce srozumitelně vybavených verzí jsou ovládány z kabiny pomocí elektronických nebo hydraulických ovládacích prvků. Mnoho inovativních řešení společnosti Junkkari vylepšuje pohodlí používání jedinečným způsobem.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři