forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Komunální technika

V rámci prodeje zařízení a strojů pro lesnictví neopomíjíme ani produkty komunální techniky. Jelikož naše stroje pocházejí pouze od prověřených německých, finských nebo švédských výrobců, můžete se i v těch nejextremnějších podmínkách spolehnout na jejich plnou funkčnost. Z nabídky komunální techniky vybíráme například nakladače, návěsy a přívěsy nebo sypače soli a také mulčovače pro údržbu zelených ploch a příkopů podél silnic.

Pomůžeme vám také s věčným bojem se sněhem, v naší nabídce nechybí sněhové frézy a sněhové pluhy. Sněhové frézy výrazně usnadňují práci s odklízením sněhu a doporučujeme je tak každému, kdo se musí během zimy starat o větší pozemek. Díky tomu, že naše sněhové frézy pocházejí z dílen severských výrobců, jsou tedy připraveny bezpečně odklízet i velmi silné sněhové nánosy v nepříjemných podmínkách. Pokud byste si s výběrem sněhové frézy pro váš pozemek nebyli jistí, rádi vám poradíme.

Společnost FOREST MERI nabízí jen kvalitní produkty komunální techniky, sněhové frézy nebo sněhové pluhy. Stojí za námi letité zkušenosti v oboru a spolupráce s předními výrobci všech strojů.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři