forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

STEYR - LESNÍ TRAKTORY


Traktory STEYR jsou jednoduše nezaměnitelné. Nepřehlédnutelný design, zajímavé inovace a bezkonkurenční spolehlivost: STEYR je pravý rakouský traktor. Pohodlí a příjemný pocit se Vás zmocní ihned, jakmile nastoupíte. Po nastartování motoru víte, že máte pro práci silného pomocníka. Už s rozjezdem si budete jistí, že jste udělali správné rozhodnutí. Značka STEYR má v Evropě velmi silné kořeny. Její traktory přinášejí do lesnictví inovace a technologie již 60 let. Je synonymem kvality, vysokého stupně zpracování a hrdosti jeho uživatelů. Proto právem můžeme STEYR nazývat prémiovou značkou.

LESNÍ TRAKTORY STEYR

Lesní traktory STEYR jsou volbou pro profesionální lesní hospodáře. K dispozici jsou modely od 55 až do 300 jmenovitých koní. Pro profesionální použití nabízí značka STEYR od modelové řady PROFI a EXPERT, originální otočné řízení nebo otočnou sedačku, včetně profesionální lesní ochrany, splňující normy 8083 OPS a 8084 FOPS

Tovární lesní program má u značky STEYR mnohaletou historii. V Rakousku jsou traktory Steyr v lesním hospodářství nejpoužívanější značkou. Přímo z výroby lze traktor kompletně připravit pro drsnou práci v lese. Lesní úpravy se týkají všech modelových řad od 55 do 300 koní. Speciální výbavou na přání může být originální otočné pracoviště obsluhy nebo kompletní otočné řízení. Traktory STEYR, díky plné podpoře ze strany výrobce vynikají vysokou odolností a hlavně bezpečností pro posádku kabiny. Traktory STEYR splňují nejpřísnější bezpečnostní homologace FOPS, ROPS a OPS pro práci v lesním provozu.

Každý traktor STEYR lze vybavit přímo z výrobního závodu lesními pneumatikami Nokian. Na výběr jsou diagonální nebo radiální typy o různých rozměrech řady TR Forest a TR Multiplus. Ochranné disky včetně ochrany ventilků je součástí každého traktoru, který je objednán s lesními pneumatikami.

Lesní příslušenství:

  • Ochrana spodní části traktoru

  • Ochrana boku motoru a převodovky

  • Ochranný rám kabiny a masky traktoru

  • Ochrana palivové nádrže

  • Zkrácení schůdků kabiny

  • Ochrana přední nápravy

  • Otočná sedačka s prostorem pro nohy

  • Kompletní otočné řízení

  • Odolné lesní pneumatiky

 

 


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři