forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

NAVIJÁKY KRPAN

 krpan_logo

 

HISTORIE

Počátek vzniku firmy se datuje k roku 1971, kdy v malé dílně, byly prováděny veškeré opravy nutné pro provoz farmy. Začátek výroby traktorových navijáků byl v roce 1977 a firma je tak nejstarším výrobcem navijáků v Evropě. Při výrobě navijáků KRPAN používáme vlastní vývoj, dlouhodobé zkušenosti a podněty od našich zákazníků.

KRPAN začátky KRPAN začátky

VÝROBA

Firma KRPAN je nejstarším výrobcem traktorových navijáků ve Slovinsku. Výrobní program zahrnuje 22 různých modelů jednobubnových navijáků od 3 do 10 tun s mechanickým, elektro-hydraulickým, nebo dálkovým ovládáním a 6 modelů dvoububnových navijáků pro profesionální použití 7-10 tun. Roční produkce je 8.000 navijáků. Výroba zahrnuje i hydraulické štípačky, kotoučové pily, drapák na dřevo, traktorové plošiny.

V současné době firma zaměstnává více jak 100 pracovníků. Každý rok se u nás vzdělává 5-6 studentů. Výroba se rozkládá na ploše 11.000 m2.

Naší předností je vysoká technologická úroveň výroby, dva laserové řezací stroje, plazmové řezačky s třemi hlavami, tři stroje pro ohýbání, stroje pro výrobu hřídelí, převodů a kardanových hřídelí, CNC stroje, svařovací roboti, práškové a tryskací stroje.

Našim krédem je vysoká profesionalita, týmová práce, kompletní péče o zaměstnance, bezpečnost a ochrana zdraví při práci a ochrana životního prostředí. To vše dohromady znamená kvalitní a spolehlivé stroje.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři