forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

NAVIJÁKY IGLAND

igland_logo


igland_head

Profesionální lesní navijáky a navijáky za traktor pro vysoké nároky na sílu a bezpečnost s využitím pro přibližování silných kmenů z těžby na odvozní místo.

IGLAND AS byl založen v roce 1947 a má své sídlo v norském městě Grimstad. Společnost má 65 let zkušeností jako vývojář a výrobce vlastních výrobků, které se prodávají po celém světě. IGLAND jako značka lesních navijáků je známa v mnoha státech světa. Zakladatel firmy IGLAND v roce 1981 získal královu zlatou medaili za zásluhy o vývoj strojů a zařízení pro lesnictví. IGLAND AS kromě lesních navijáků a navijáků za traktory, vyvíjí i nové produkty pro odklízení sněhu a údržby silnic.

IGLAND AS je ve vlastnictví Nøsted Kjetting AS i Mandal. IGLAND as je společností s rozsáhlými zkušenostmi v různých oblastech výroby a má mnoho zaměstnanců s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby. Všechny jejich výrobky splňují EU směrnice pro strojní zařízení (značka CE) a konstrukce jsou navrženy s použitím kreslících programů AutoCAD a Autodesk Inventor 3D. Podíl exportu je 25% a obrat cca. 8 000 0000 € ročně. 

Jednobubnové navijáky s pásovou brzdou

60 

60

65H 

65H

85H

85H

Jednobubnové navijáky s ráčnovou západkou

Dvoububnové navijáky


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři