forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Česká vyvážečka AGA opět inovuje a zlepšuje

24. březen 2021

Česká vyvážečka AGA opět inovuje a zlepšuje

český výrobce AGAMA a.s. přišel s další inovací a zlepšeným komfortem při ovládání hydraulické ruky a hydromotorů v kolech. Pokud si zákazník zvolí ovládání ruky pomocí elektrohydraulické rozvaděče s proporcionálními joysticky (EHC), tak má na výběr ze dvou variant joysticků, resp. velikostí. Buď mini-joysticky, které se dají zamontovat do loketní opěrky, kterou používají výrobci traktorů např. Valtra, nebo Steyr. Další možností jsou větší klasické joysticky PROF1, které pak mají své vlastní držáky a loketní opěrky. Do těch jdou samozřejmě domontovat i mini-joysticky. Ale některým operátorům vyhovují klasiccké joysticky, protože jim vyhovuje držet a cítit v ruce větší joystick. Mladší generace zase dává přednost mini-joystickům, které se dají ovládat dvěma prsty. 

K těmto dvěma variantám je pak používán EHC rozvaděč Danfoss, který má v České republice kvalitní servisní zázemí a ten je pak doplněn právě novinkou a to je nastavení všech funkcí hydraulické ruky pomocí displeje, kde je možnost jednotlivé funkce zrychlit, včetně dojezdových rychlostí výsuvu, sklopných noh a pod.. K dispozici jsou režimy pro 4 řidiče a v rámci nich ještě dvě další různá nastavení, takže celkem 8 variant. 

Druhou novinkou je ovládání hydromotorů se svorností 40-100%. Rychlost pomocného pohonu se řídí v závislosti na rychlosti traktoru automaticky...již žádné skokové zrychlení a dělič tlaku.    

České vyvážečky AGAMA patří svou spolehlivostí, robustností a servisním zázemím k tomu nejlepšímu co Vám můžeme nabídnout. Jsou vyvinuté pro každodenní použití v českých podmínkách. Neustálé inovace posouvají užitnou hodnotu stále více a více ke světové špičce. 

✅ Rozvaděč Danfoss s dostupným a kvalitním servisem v ČR
✅ Mini-joysticky nebo PROF1 joysticky Danfoss za stejnou cenu, zvolte si co Vám vyhovuje lépe.
✅ Nastavení funkcí a jejich rychlosti pomocí displeje včetně rozběhu a doběhu v češtině.
✅ Hydropohon se svorností 40-100%. Rychlost pomocného pohonu se řídí v závislosti na rychlosti traktoru automaticky...již žádné skokové zrychlení a dělič tlaku. Nejdete jen u nás, nikde jinde.
✅ Robustní uzavřené nápravy s integrovanými brzdami a hydromotory Black Bruin BB4 a BB5.
✅ Profesionání pneu s ocelovým kordem a šípovým vzorem. Výběr až z 9 různých druhů pneumatik.
✅ Vysoká světlost a trojitý rám.
✅ Robustní a spolehlivá ruka s nosností od 1050 kg /4m a dosahem od 7m.
✅ Vlastní hydraulický okruh včetně chladiče a montáž čerpadla na vývodový hřídel. Žádné kardany.
✅ Veškeré otvory pro čepy jsou obrobeny horizontální frézou pro absolutní přesnost.
✅ Klanice z dvojité trubky – dva profily v sobě ohnuté, mají tak vysokou pevnost a nejsou tak těžké.
✅ Pohon 2WD/4WD, nebo trakční váleček
České vyvážečky AGA, pro každodenní použití.
AGA LV10 2WD + AL695

 

 

Naši partneři