forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Den Zemědělce 2017 v Kámeni u Pelhřimova 13. - 14.9.2017

10. září 2017

Dne 13. - 14.9.2017 se konná v Kámeni u Pelhřimova výstava Den Zemědělce. 

Den Zemědělce je v současnosti nejnavštěvovanější polní výstavou, jejíž doménou je aktivní předvádění zemědělských strojů a technologií v praktických podmínkách.

Den Zemědělce je rovněž společenskou akcí a místem setkávání zemědělců, a proto jsou bohaté občerstvení a doprovodný program nedílnou součástí akce, na které se pravidelně schází až deset tisíc návštěvníků.

 

Naše společnost zde představí traktory Hattat a zejména novinku v podobě nové modelové řady T série. Jedná se o traktory se 4-válcovým motorem Perkins, který je v současné době ještě k dispozici bez močoviny nebo filtru pevných částic. Tato vyjímka však trvá již jen do konce roku. Proto pokud přemýšlíte nad nákupem nového traktoru, je ten nejvyšší čas pro objednávku :-) 

Modelová řada T přináší některá vylepšení oproti sérii A a to zejména reverzní řazení pod volantem, převodovku 24/24, zlepšené ovládání hydraulických okruhů a další...

Traktory Hattat jsou již v základní výbavě vybaveny klimatizací, předním závažím, závažím zadních kol, vzduchovým kompresorem, vzduchovými brzdami pro přívěs a majákem. 

Ceny traktorů Hattat jsou také velmi příznivé a začínají u modelové řady A série na částce 731.000,- Kč bez DPH a u modelové řady T série na částce 816.000,- Kč bez DPH.

Výbava traktorů může být doplněna o přední vývodovou hřídel, přední zvedací zařízení nebo čelní nakladač.  

FOREST MERI s.r.o.

10.9.2017 

Naši partneři