forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Motor a převodovka

hattat_logo 

Hattat motor

Silný a výkonný  Perkins

Technologicky vyspělý a kvalitní motor Perkins je v Turecku a na světovém trhu favoritem. Ve spojení s motory Perkins, mají traktory HATTAT vysoký výkon a bezproblémové použití. Tisíce hodin s motory Perkins, Vám minimalizují náklady na údržbu.

Maximální výkon - Minimální spotřeba paliva

Jeden z dnešních nejnovějších technologií u motorů. Traktory HATTAT, které oživají díky motorům Perkins, nabízí maximální výkon v aplikacích, které vyžadují vysoký výkon a točivý moment. 3-válcové motory Perkins u modelů A70 a A80, snižují spotřebu paliva. 

Nízké emise -  vysoký výkon motoru

Turbo Intercooler systém, který poskytuje efektivnější spalování nafty spotřebuje méně paliva, a jsou tak minimalizovány náklady. Euro 3 motory chrání životní prostředí, bez obětování výkonu.

Velký palivový filtr a lehká péče o vzduchový filtr

Díky objemu palivové nádrže 115 l s velkým a ergonomickým filtrem na vás čeká dlouhý a nepřetržitý provoz. Rychlá a snadná péče, díky suchému čištění vzduchového filtru, rychle zvýší výkon motoru, tím více dostanete maximální výkon po dlouhou dobu.

Plný synchronizovaná převodovka

Čelní ozubené převody (helikální) struktury, které poskytují tichý provoz a plně synchronizovaná převodovka, umožňuje snadné řazení. 

Velké možností rychlosti

12 rychlostí vpřed a vzad, nabízí výběr nejvhodnější rychlosti.

Vpřed a vzad lehká změna

Reverzátor (vpřed a vzad), snadno změní směr jízdy a při Vaší práci, tak budete šetřit čas a palivo.

Uzávěrka diferenciálu

4x4 s uzávěrkou diferenciálu s elektro-hydraulickým ovládáním pro zadní nápravu a  samoblokování přední nárpavy, poskytuje vynikající trakci a pohodlnou jízdu. 


Nacházíte se v řízení

Více kotoučové mokré brzdy poskytují vynikající brzdění a bezpečnou jízdu. 12 +12 převodovka (tlačítko 4WD) s možností brždění všech čtyř kol se bude cítit jistější.

3-prvková přední náprava

HATTAT použivá vlastní přední nápravu vyrobenou firmou Hema Holding, (dceřinou společností), která nabízí rychlou a snadnou údržbu přední nápravy. Tento systém se skládá ze tří částí, a snižuje náklady na údržbu na minimum.

LS (Limited slip-samosvorný systém) umožní přenos točivého momentu motoru rovnoměrně na každé kolo a zvýšuje jeho schopnost držet traktor na silnici.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři