forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Motor a převodovka

hattat_logo 

Hattat motor c serie

Silné a trvanlivé motory  Perkins

Traktory Série C používají celosvětově známé Perkins motory s prestižní technologií a kvalitou. Perkins motory představují novou definici motorů s dlouhou ekonomickou životností a vysokým výkonem. Perkins motory jsou schopné běžet stovky hodin bez problémů a bez nutnosti jakékoliv údržby jsou ekonomické a usnadňují vaši práci . 

Kombinace výkonu a ekonomiky

Provoz s maximálním výkonem i při pracech, které vyžadují vysoký výkon, naše motory zaručují bezproblémovou trakci jak na poli, tak v dopravních činnostech. Série C je vybavena 3-válcovými motory Perkins. Hattat Serie C je tak vaše volba pro efektivnější spotřebu paliva . 

Nízké emise -  šetrnost vůči životnímu prostředí

Turbo Intercooler systém, který poskytuje efektivnější spalování nafty spotřebuje méně paliva, a jsou tak minimalizovány náklady. Euro 3 motory chrání životní prostředí, bez obětování výkonu.

 Hattat motor a převodovka

Velká palivová nádrž & suchý typ vzduchového filtru

Palivová nádrž s velkým objemem umožňuje práci na delší dobu bez přerušení. Váš motor bude pracovat s maximálním výkonem i v prašném prostředí, na základě snadno udržovatelného vzduchového filtru suchého typu.

 Hattat motro a převodovka

Plně synchronizovaná převodovka

Plně synchronizovaná struktura usnadňuje řazení převodových stupňů a spirálová struktura převodovky zajišťuje tichý chod převodovky. 

Převodové stupně

K dispozici je buď  8+4R nebo 12+12R reverzních převodových stupňů, které nabízejí nejpohodlnější rychlosti na poli, nebo na silnicích pro vaše zemědělské a dopravní činnosti.

Lehké řazení vpřed i vzad

Kyvadlový reverzátor (tam a zpět) je mechanická páka s 12+12R rychlostmi, umožňující měnit směr pohybu traktoru s jedinou pákou; je to praktické při přepravě a nakládání a terénních pracech a nabízí možnost ušetřit pohonné hmoty a čas.

 Hattat motor a převodovka

Uzávěrka diferenciálu

Diferenciál s uzávěrkou 4x4 je ovládán tlačítkem v modelu A80C a mechanickou pákou v ostatních modelech , zajisťuje, aby všechna kola zabíraly společně, když je traktor z rovnováhy a tím zabraňuje ztrátě kontroly nad traktoruem udržuje rychlost a směr traktoru. 4x4WD uzávěrka diferenciálu s elektro-hydraulickým ovládáním pro zadní nápravu a  samoblokováním přední nápravy, poskytuje vynikající trakci a pohodlnou jízdu. 

Více účinějšího brždění

Bezpečnost vašeho života a majetku je v dobrých rukou s více - kotoučovými brzdami hydraulickými brzdami , které nabízejí vynikající brzdný výkon . Efektivnější brzdný výkon na vás čeká na základě 4 kolového brzdového systému na 12+12 převodovkách. (tlačítko ovládané 4WD ).

 hattat motro a převodovka

3-prvková přední náprava

HATTAT použivá vlastní přední nápravu vyrobenou firmou Hema Holding, (dceřinou společností), která nabízí rychlou a snadnou údržbu přední nápravy. Tento systém se skládá ze tří částí, a snižuje náklady na údržbu na minimum.

LS (Limited slip-samosvorný systém) umožní přenos točivého momentu motoru rovnoměrně na každé kolo a zvýšuje jeho schopnost držet traktor na silnici. 


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři