forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Hydraulické ruky KRONOS

Lesnické jeřáby společnosti Kronos jsou navrženy a vyrobeny tak, aby poskytovaly maximální odolnost, dosah a pracovní pohodlí při každé práci. Ať už jste vlastníkem nebo dodavatelem služeb, získáte jeřáb vhodný pro vaše individuální potřeby. Řada Gripto má dosah až 10 metrů, zatímco řada 4000 se skládá z hbitých a všestranných jeřábů vhodných pro menší práce. Jeřáby mají dlouhou životnost a udržují si velmi dobře svoji hodnotu.

Kronos je leaderem ve vývoji hydraulických ruk a jeho řešení často přebírají i ostatní výrobci. 

  • 2012 zprovoznil Kronos novou stříkací linku pro odolnější povrchovou úpravu všech svých výrobků
  • 2016 postavil svoji nejsilnější a nejdelší hydraulickou ruku GRIPTO 1010 
  • 2016 nový inteligetní řídící systém x-Crane - nastavení jednotlivých funkcí jeřábu a joysticků (rychlost, akcelerace apod) pomocí disleje. 
  • 2018 u modelů GRIPTO nový systémem Smart Boom Control...rychlé, přesné a jednoduché ovládání jeřábu, protože operátor namísto ovládání jednotlivých funkcí udává směr, kterým se špička jeřábu pohybuje, pomocí joysticku. Jedním pohybem tak provádí až 3 funkce. Pomocí sensorů tak systém "odhadne" co máte v úmyslu za operaci. 

Hydraulické ruky je také možné kromě montáže na vyvážecí vlek, instalovat také přímo na traktor pomocí JAKE rámu. Jedná se o profesionální, bezpečné a stabilní řešení napřiklad při kombinaci s harvesterovou hlavicí. Pro hydraulické ruky Kronos odpovídá modelová řada JAKE 800

Kronos je první finský výrobce s licencí k používání značky SSAB My inside strenx pro marketingové účely.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři