forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

NAARVA

NAARVA


Finská firma PENTIN PAJA OY, vyrábí velmi kvalitní a robustní kácecí (gilotinové) hlavice, hlavice pro těžbu energetického dřeva a pulzní harvestorové hlavice.

Tyto hlavice se dají montovat na hydraulické ruky umistěné buď na traktoru, forwarderu, harvestoru nebo na nákladních automobilech či na ramena bagrů.

Všechny Naarva kácecí hlavice, akumulační hlavice a pulzní harvestorové hlavice jsou vybaveny účinnou gilotinou s jedním břitem, která štípá dřevo. Jedna z pěti dostupných možností volby (Ø20, Ø32 cm) vyhoví každému požadavku.
Naarva gilotina je samostatné zařízení, které je připojeno k drapáku rámu s dotykovou lištou. Gilotina nebrání manipulaci se svazky velkých nebo malých stromů při nakládce. Gilotina vždy řeže proti úchopovým ramenům a tím umožňuje úplné a dokonalé useknutí dřeva. Dokonce i nejsilnější stromy lze řezat, aniž by byl namáhán rám drapáku nebo jeřábu. Naarva gilotina je spolehlivá a může být také použita pro úkoly, kde by řetězová lišta byla neúčinná. Řezací čepel je vyrobena z otěruvzdorné ocele odolné proti opotřebení, které není náchylná na poškození pískem nebo jinýma nečistotama. Proto lze pařezy řezat v blízkosti země a stromy kácet i v náročných terénech. Řezný výkon je dostatečný k přeříznutí tlustých svazků stromů, keřů a tvrdého dřeva. Gilotina je prakticky bezúdržbová v porovnání s různými typy pilových zařízení. Čepel bude zůstávat vždy ostrá po dlouhou dobu a v případě potřeby může být naostřena bruskou.

 

      


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři