forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

VALTRA S série

   Valtra-S4-cz.pdf    Valtra-S6-brochure-en-2023-screen.pdf

280 - 420 HP

Motor o objemu 8,4 l

Modely: S286 - S316 - S346 - S376 - S396 - S416

 

Cena od: 0 Kč bez DPH
Konečná cena je závislá na výbavě a zvoleném příslušenství

Mám zájem

VALTRA THE BOSS SÉRIE S: TRAKTORY 6. GENERACE

Vlajková loď 6. generace S řady Valtra je navržena a vyrobena ve Finsku . ' The Boss ' je náš nejvýkonnější traktor navržený pro pokročilé řidiče traktorů, kteří oceňují řemeslné zpracování a požadují citlivý točivý moment, efektivitu, spolehlivost a nízké celkové náklady na vlastnictví. Nová řada S přichází se všemi inteligentními zemědělskými funkcemi, které odborníci očekávají pro lepší autonomii a vyšší ziskovost. 

Řada S se vyrábí v sídle značky Valtra v Suolahti – jedné z nejudržitelnějších továren na traktory na světě. 100 % elektřiny v továrně se vyrábí z obnovitelných zdrojů a všechny naše rozsáhlé testy kvality se provádějí pomocí obnovitelné nafty. Všechny modely 6. generace řady S jsou nyní k dispozici s možnostmi Valtra Unlimited, které zvyšují ziskovost, produktivitu a prestiž. 

Věříme, že řada S není jen nejlépe vypadající traktor na trhu, ale také nejpraktičtější ve své třídě. Agresivně skloněná kapota dodává řadě S elegantní moderní vzhled a zároveň výrazně zlepšuje výhled dopředu a umožňuje modelu S nejlepší manévrovatelnost ze všech traktorů s vysokým výkonem. Od hladkých linií svažující se kapoty až po krásně tvarovanou zadní část pracovního stroje vyzařuje design řady S odhodlání a silný charakter – charakteristické znaky každého dobrého šéfa. 

Všechny nové modely řady S jsou nyní k dispozici s neomezenými možnostmi přizpůsobení – nemluvě o oblíbených možnostech TwinTrac a SkyView Cab

 • Nový motor 8,4l
 • převodovka CVT
 • o 5% nižší otáčky

Nová 6. generace Valtra S Series je náš největší a nejlepší traktor. Jeho efektivní motor 8,4 l AGCO Power a přední hnací ústrojí na trhu poskytují obrovský točivý moment i při nízkých otáčkách. Jeho efektivita, ovládací prvky orientované na řidiče a chytrá zemědělská technologie nabízejí mimořádně velké úspory pro pokročilé operátory a farmáře a zaručují nízké celkové náklady na vlastnictví.

BUDOUCNOST ZAJIŠTĚNA Z FINSKA

 • Vyrobeno ve Finsku
 • skandinávský design
 • Neomezené možnosti

Šestá generace řady S je navržena a vyrobena ve Finsku. Díky značným investicím jak do naší továrny Suolahti, tak do naší dealerské sítě získáte vysoce kvalitní stroj a nadstandardní servis – 365 dní v roce. Série S bez problémů zapadne do vašeho vozového parku s ergonomickým futuristickým designem, dobře známým komfortem Valtra a nepřekonatelnými možnostmi Valtra Unlimited .

XL S MART FARMÁŘSKÉ SCHOPNOSTI

 • Nejjednodušší a nejrychlejší vedení
 • Precizní zemědělství

Chytrá farma jako šéf! Řada S je plně nabitá inteligentní zemědělskou technologií pro výnosy XL s přesně těmi správnými vstupy. Mezi funkce patří automatické otáčení na souvrati SmartTurn pro další automatizaci operací na poli. Všechny funkce jsou ovládány pomocí SmartTouch – nejjednoduššího a nejintuitivnějšího uživatelského rozhraní traktoru na trhu.

VALTRA S serie

CO PŘINÁŠÍ 6. GENERACE SÉRIE S NOVÉHO?

 • K dispozici 6 modelů
 • Objem motoru 8,4 l AGCO Power
 • Převodovka CVT
 • Chytrý displey na sloupku A
 • Sloupek řízení a volant jsou inovovány pro lepší použitelnost a viditelnost.
 • Nastavování  traktoru provádí pomocí dotykového displeje SmartTouch na loketní opěrce.
 • Motor splňující emisní normu Stage V
 • 600-ti hodinový servisní interval
 • LED světla na kabině jakk standard
 • Telemetrický systém Valtra Connect na 5 let zdarma

VALTRA T serie

Nová kabina nabízí vynikající komfort za všech pracovních podmínek

Vítejte na palubě nové pohodlné a ergonomické kabiny řady S. Od bezpečného a snadného přístupu do kabiny s řízenou klimatizací až po inovativní prostor šetřící úložný prostor a chladicí box – Vše o řadě S vyjadřuje špičkovou kvalitu a řemeslné zpracování tohoto finského traktoru. Sedačka Evolution je jedna z nejpohodlnějších na trhu s automatickou detekcí hmotnosti, nastavením beder a funkcemi vyhřívání a chlazení. Skvěle ergonomická loketní opěrka SmartTouch nabízí všechny ovládací prvky na dosah ruky. Řada S nabízí spoustu úložného prostoru, například praktickou odkládací schránku za volantem. Nalevo od řidiče se nachází šikovný chladicí box, perfektně umístěný pro snadný přístup. 

Oceňovaná loketní opěrka Valtra SmartTouch je průmyslovým měřítkem v ergonomickém a snadno použitelném ovládání traktoru.

Ovládejte všechny akce powerliftu, hydrauliky, ISOBUS a chytrého zemědělství z jednoho terminálu a vše jasně uvidíte na jedné snadno použitelné 9palcové dotykové obrazovce. Multifunkční páka SmartTouch dává obsluze dokonalé ovládání do rukou díky snadnému a ergonomickému vertikálnímu designu.

Řada S má výjimečně hladkou a pohodlnou jízdu po celý den díky pokročilým možnostem mechanického a pneumatického odpružení kabiny. Slavné odpružení kabiny Autocomfort společnosti Valtra se inteligentně a nepřetržitě přizpůsobuje změnám jízdních podmínek a situací, aby zajistilo hladkou jízdu bez ohledu na to, co se děje.     

Nová převodovka pro všechny druhy prací

Nová a vylepšená převodovka AGCO ML 260 Continuously Variable Transmission (CVT) je to nejlepší  na trhu! Prokázala spolehlivost a účinnost. Díky pokročilému inteligentnímu řízení převodovky Valtra máte zaručeno, že z výkonu řady S vytěžíte maximum jednoduše a snadno . Sledování a ovládání převodovky je snadné díky inovativnímu displeji A-Sloupek a Valtra SmartTouch. 

Vždy silná hydraulika

Pracujte s náročným nářadím hladce a efektivně s hydraulikou s dvojitým čerpadlem řady S. Vyberte si jeden ze dvou systémů s vysokým průtokem pro práci s nejnáročnějším nářadím. Zvedněte jakýkoli náklad se zvedací silou až 12 t vzadu a 5,8 t vpředu.

Motory AGCO Power

Řada S má výkonný motor AGCO Power o objemu 8,4 l , který generuje obrovský točivý moment při nízkých otáčkách. Slavný koncept ECO Power společnosti Valtra byl aplikován na celou řadu S, což vám ušetří 7 až 15 % paliva. Motor s dlouhým zdvihem dosahuje maximálního točivého momentu 1750 Nm . S řadou S získáte hladký a výkonný start a točivý moment zůstane konzistentní v celém rozsahu otáček díky výkonnému motoru s dlouhým zdvihem. 

 
Model

HP

std.

kW

std.

Nm

std.

HP

BOOST

kW

BOOST

Nm

BOOST

S286 280 206 1250 310 228 1400
S316 310 228 1350 340 250 1500
S346 340 250 1500 370 272 1600
S376 370 272 1550 400 294 1700
S396 400 294 1700 420 309 1750
S416 420 309 1750 420 309 1750

 

Pro více informací klikněte na odkaz vpravo, na stránky výrobce

VALTRA CZ

 

Mohlo by Vás také zajímat

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři