forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Malá lesní technika

Švédská firmy HYPRO AB nabízí traktorové procesory, které jsou používány do probírek i do mýtní těžby. Při použití traktoru s otočným řízením je zajištěn veškerý komfort obsluhy při práci s procesorem. Tato kombinace představuje velmi efektivní zařízení, které je svým výkonem konkurenceschopné ve srovnání se speciálními harvestory, avšak při výrazně nižší pořizovací ceně a spotřebě pohonných hmot. Navíc po jejich odpojení zůstává plně funkční traktor pro jiné použití.

S našimi lesními stroji můžete efektivně pracovat i v těžko přístupných terénech. Nabízíme mini-vyvážecí soupravu švédské firmy ALSTOR AB, kterou pro její skvělou použitelnost v jakémkoliv terénu používají lesníci a farmáři zejména v severských zemích.

Velmi užitečným nástrojem pro stahování vytěženého nebo polomového dřeva z hustého lesního porostu je tzv. železný kůň. Toto na první pohled nenápadné zařízení lze použít pro stahování dřeva o hmotnosti až jedné tuny! Díky svým malým rozměrům a výborné pohyblivosti je použití železného koně nezbytné ve všech případech, kdy je použití těžší lesní techniky vzhledem k terénu nemyslitelné.

Finská firma PENTIN PAJA OY, vyrábí velmi kvalitní a robustní kácecí (gilotinové) hlavice, hlavice pro těžbu energetického dřeva a pulzní harvestorové hlavice. Tyto hlavice se dají montovat na hydraulické ruky umistěné buď na traktoru, forwarderu, harvestoru nebo na nákladních automobilech či na ramena bagrů.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři