forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

VALTRA T série

   Valtra-t5-series-brochure-cz.pdf

155 - 271 HP

6-válcové motory o objemu 6,6 a 7,4 l

T145 - T155 - T175e - T195 - T215 - T235 - T255

Modelové řady Hitech-Active-Versu-Direct

Cena od: 0 Kč bez DPH
Konečná cena je závislá na výbavě a zvoleném příslušenství

Mám zájem

VALTRA SÉRIE T: TRAKTORY 5. GENERACE

Tři nejdůležitější důvody pro výběr stroje Valtra jsou spolehlivost, nízké celkové provozní náklady a snadné používání. A právě s těmito vlastnostmi jsme vytvořili traktory Série T. Vyrábíme traktory více než 60 let a série T je vyvrcholením našich dosavadních zkušeností. Zkonstruovali jsme ji tak, aby splnila vysoké nároky zemědělců na všestrannost a zvládla i nejnáročnější podmínky. Na výsledek jsme velmi hrdí. Nejenom, že dobře vypadá, ale je také spolehlivý a výkonný pro vámi požadovanou práci. Každý detail byl navržen tak, aby byl traktor snadno ovladatelný a cítili jste se v něm příjemně.

KVALITA, KTEROU UVIDÍTE, ALE NEUSLYŠÍTE

Jak je u traktorů Valtra zvykem, je i kabina série T tichým pracovištěm. Díky robustním a přesně pasujícím dveřím, vynikající izolaci a žádným otvorům pro páky je úroveň hluku v kabině přibližně 70 dB. Unikátní zaoblený tvar kabiny vám nabídne více prostoru tam, kde je potřeba, ve výši ramen a lokte. Sedadlo, které vám prospěje, pneumatické nebo mechanické odpružení kabiny vám umožní pracovat lépe a déle.

LEPŠÍ VÝHLED - LEPŠÍ PRÁCE

Koncept panoramatické kabiny Valtra 365 vám nabízí nejlepší výhled ve všech směrech. Volitelná kabina Skyview nabízí ještě lepší výhled při otočeném řízení, zatímco střešní okno nabízí vynikající výhled při práci s čelním nakladačem. Úzké sloupky a výfukové potrubí vám umožní více vidět a stěrač čelního skla o rozsahu 270° udržuje přední část čelního skla vyhřívanou za každého počasí. Prvotřídní pracovní osvětlení LED zajišťuje viditelnost ve všech směrech.

NEPRACUJTE TVRDĚJI. PRACUJTE CHYTŘEJI.

Vše, co potřebujete, máte na dosah ruky díky nové 5stupňové převodovce Powershift nebo plynulé převodovce Direct. K pojezdu vám poslouží páka pohonu a k ovládání hydrauliky joystick. Otočené řízení je umožněno systémem TwinTracsedadlem otočným o 180°, přičemž prostoru pro nohy je v zadní části také dostatek. A protože máte před sebou dlouhý pracovní den, váš oběd zůstane čerstvý v chladicím boxu.

VALTRA T serie

CO PŘINÁŠÍ 5. GENERACE SÉRIE T NOVÉHO?

  • K dispozici 7 modelů
  • Objem motoru 6,6 a 7,4 l AGCO Power
  • Chytrý displey na sloupku A
  • Sloupek řízení a volant jsou inovovány pro lepší použitelnost a viditelnost.
  • U modelů Versu a Direct se nastavování  traktoru provádí pomocí dotykového displeje SmartTouch na loketní opěrce.
  • Motor splňující emisní normu Stage V
  • 600-ti hodinový servisní interval
  • LED světla na kabině
  • Telemetrický systém Valtra Connect na 5 let zdarma

VALTRA T serie

Nová kabina nabízí vynikající komfort za všech pracovních podmínek

Kabina traktorů série T nabízí vynikající výhled do všech stran (až 6,5 m2 prosklené plochy), a je velmi dobře odhlučněná (<70 db). Vybavení kabiny lze zvolit podle konkrétních požadavků a přání zákazníka, např. stěrač čelního skla s rozsahem 270°, čelní a zadní vyhřívané okno, systém otočného řízení TwinTrac a další. Při práci s čelním nakladačem ocení obsluha okno v přední části střechy, které umožňuje vynikající výhled na nakladač ve zvednuté poloze.

Kabina série T je k dispozici jako jednodveřová nebo dvoudveřová. Novou volbou je lesní kabina SkyView, která nabízí výborný výhled díky prosklení zadní části střechy polykarbonátovým sklem. Okno ve střeše je navíc vybaveno stěračem pro ještě lepší viditelnost. Pro práci v lese se výborně hodí úzké zadní blatníky a ocelová palivová nádrž o objemu 250 l. Standardní velikost plastové palivové nádrže je 380 l, kapacita nádrže na AdBlue je 70 l.

Vhodné převodovky pro všechny druhy prací

Možnosti výběru převodovky na novém traktoru série T jsou širší než kdykoli předtím : HiTech, Active, Versu a Direct. První tři jsou převodovky Powershift, převodovka Direct je bezestupňová.

Vždy silná hydraulika

Modely HiTech mají zubové čerpadlo s výkonem 70 nebo 90 l/min. Hydraulické okruhy jsou u modelů HiTech a Active ovládány mechanicky, zatímco na modelech Versu a Direct jsou ovládány elektronicky. Modely Active, Versu a Direct mají axiální pístové čerpadlo hydrauliky se systémem load-sensing s výkonem 115, 160 nebo 200 l/min.

Motory AGCO Power

Jsou známé pro svou spolehlivost, dlouhou životnost a úsporu paliva. Série T používá spolehlivé šestiválcové motory AGCO Power o objemu 6,6 a 7,4 l s technologií SCR. T175E reprezentuje tradiční modely EcoPower, ve kterých si může obsluha vybrat mezi ekonomickým a standardním režimem. V Eco režimu se otáčky motoru sníží o 10 až 20 %, a maximálního točivého momentu je dosaženo při nižších otáčkách. Režim Eco snižuje spotřebu paliva až o 10 % ve srovnání se standardním režimem. Optimalizované turbodmychadlo a funkce jako EcoPower, SigmaPower a mnoho dalších mají za následek vynikající spotřebu paliva, nízké hodnoty emisí a vysoký výkon.

 
Model HP kW Nm

HiTech

Active Versu

Direct

T145 155 114

680

T155 165 121 740
T175E 175 129 900
T195 195 143 780
T215 215 158 870
T235 H/A/V 235 173 1000 X
T235 D 220 162 930 X X X
T255 235 173 1000 X

 

Pro více informací klikněte na odkaz vpravo, na stránky výrobce

VALTRA CZ

 

Mohlo by Vás také zajímat

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři