forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

VALTRA Q série

   Valtra-q5-series-brochure-cz.pdf

203 - 305 HP

6-válcový motor o objemu 7,4 l

Q225 - Q245 - Q265 - Q285 - Q305

CVT převodovka 

Cena od: 0 Kč bez DPH
Konečná cena je závislá na výbavě a zvoleném příslušenství

Mám zájem

ZCELA NOVÁ VALTRA SÉRIE Q

Zcela nová série Q je snem každého řidiče. Valtra již více než 70 let spolupracuje s farmáři na vývoji spolehlivých traktorů a nejmodernějších technologií. Ve společnosti Valtra je hlavním zaměřením poznat zákazníky, pochopit jejich potřeby a poskytnout jim ten nejlepší zážitek při práci s traktorem.

Série Q poskytuje tu nejhladší možnou jízdu díky chytré převodovce CVT,.

Pohonná jednotka je jednoduchá a snadno se ovládá prostřednictvím multifunkční ovládací páky na loketní opěrce SmartTouch

Série Q je traktor s vysokým výkonem a technologiemi, který zvládne jakýkoli úkol precizního zemědělství. Představte si jej jako vysoce kvalitní precizní nástroj pro zvýšení produktivity a ziskovosti.

MYSLÍ JAKO PROFESIONÁL

Chytré technologie jsou plně integrovány do traktoru série Q. Technologie v kabině, jako je navigace Valtra Guide, ovládání sekcí Section Control a Multiboom, variabilní dávkování Variable Rate Control, souvraťový management U-Pilot, otáčení na souvrati SmartTurn a funkce ISOBUS se jednoduše ovládají z loketní opěrky s terminálem SmartTouch, který se používá snadněji než váš dotykový telefon.
Pokročilá telemetrie Valtra Connect a technologie jako Agrirouter a TaskDoc Pro činí správu vozového parku, řízení úkolů a práci s FMIS snadnou a efektivní. Série Q je snadno použitelný inteligentní stroj vyvinutý pro profesionály.

PRACUJE JAKO ŠELMA

7,4litrový motor AGCO Power má přesně ten správný zdvihový objem pro tuto výkonovou řadu traktorů. O přenos výkonu se stará bezstupňová převodovka CVT s vysokou účinností. Maximální výkon v nízkých otáčkách znamená rychlý a plynulý zátah motoru při zachování příznivé spotřeby paliva. Hydraulické čerpadlo o výkonu 200 l/min. a dostupné množství hydraulického oleje pro nářadí až 75 l zajišťují, že série Q může pracovat s jakýmkoliv nářadím. Varianta hydraulického čerpadla ECO umožňuje dosažení maximálního průtoku při 1650 otáčkách za minutu, což dále zvyšuje ekonomiku provozu.

VALTRA Q serie

CO PŘINÁŠÍ ZCELA NOVÁ Q SÉRIE?

  • K dispozici 5 modelů
  • Objem motoru 7,4 l AGCO Power
  • CVT převodovka
  • Chytrý displey na sloupku A
  • Sloupek řízení a volant jsou inovovány pro lepší použitelnost a viditelnost.
  • Nastavování  traktoru se  provádí pomocí dotykového displeje SmartTouch na loketní opěrce.
  • Motor splňující emisní normu Stage V
  • 600-ti hodinový servisní interval
  • LED světla na kabině
  • Telemetrický systém Valtra Connect na 5 let zdarma

VALTRA Q serie

Nová kabina nabízí vynikající komfort za všech pracovních podmínek

Na sérii Q je vše zkonstruováno inteligentně s cílem maximálního výhledu a pohodlí – od snadno přístupné kabiny, s hliníkovými samočistícími schůdky, přes stěrač s úhlem 270°, boční stěrač, dynamicky skloněnou kapotu až po chytře umístěné sání a výfuk.
Snadno použitelné chytré technologie Valtra přichází ve standardní výbavě a jsou integrovány do ergonomicky umístěných ovládacích prvků pro maximální pohodlí a snadné použití. Uživatelské profily na terminálu SmartTouch umožňují rychlé a snadné přepínání mezi nastaveními pro jednotlivé řidiče nebo stroje. Pokročilá telemetrie umožňuje snadnou a bezproblémovou správu vozového parku a integraci FMIS. Data sdílená s certifikovanými prodejci umožňují vzdálenou diagnostikou předvídat potřeby údržby předem a zajistit tak 101% dobu provozuschopnosti. K dispozici je systém otočného řízení TwinTrac a další. 

Bezestupňová převodovka CVT

Série Q poskytuje tu nejhladší možnou jízdu díky chytré převodovce CVT, která nabízí plynulý přenos výkonu i při nízkých otáčkách, čímž šetří palivo. Účinnost a výkon, když ho potřebujete.
Pohonná jednotka je jednoduchá a snadno se ovládá prostřednictvím multifunkční ovládací páky na loketní opěrce SmartTouch. Převodovku lze provozovat ve dvou režimech – manuálním a automatickém. Automatický režim nabízí bezkonkurenčně snadné použití. V automatickém režimu elektronický management převodovky série Q automaticky volí nejnižší možné otáčky motoru, aby byla zachována nejnižší spotřeba paliva. Pracujete tak, jak chcete, a necháte sérii Q myslet za vás. Obsluha jednoduše nastaví požadovanou rychlost pomocí pedálu pojezdu, multifunkční ovládací páky nebo tempomatu, podle toho, co ji nejlépe vyhovuje. Díky možnosti nastavení reakce převodovky na zatížení motoru může obsluha změnit chování traktoru pro ještě ekonomičtější nebo intenzivnější provoz, aby ušetřila palivo nebo čas, v závislosti na preferencích v oblasti úspory nákladů.

Vždy silná hydraulika

Hydraulické čerpadlo o výkonu 200 l/min  a dostupné množství hydraulického oleje pro nářadí až 75 l zajišťují, že série Q může pracovat s jakýmkoliv nářadím. Varianta hydraulického čerpadla ECO umožňuje dosažení maximálního průtoku při 1650 otáčkách za minutu, což dále zvyšuje ekonomiku provozu.

Motory AGCO Power

Jsou známé pro svou spolehlivost, dlouhou životnost a úsporu paliva. Série Q používá spolehlivé šestiválcové motory AGCO Power o objemu 7,4 l s technologií SCR spolu s CVT převodovkou poskytnou výkon v momentě, kdy ho potřebujete. Vysoký točivý moment je k dispozici v širokém rozsahu otáček již od 1000 ot./min.

 
Model HP kW Nm

Nm pod zatížením

Q225 230 169

1000

1100
Q245 245 180 1100 1200
Q265 265 195 1200 1280
Q285 285 210 1280 1280
Q305 305 224 1280 1280

 

Pro více informací klikněte na odkaz vpravo, na stránky výrobce

VALTRA CZ

Mohlo by Vás také zajímat

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři