forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

VALTRA G série

   CZ-Valtra-G-Series-katalog-2020-CZ-web.pdf

105 - 135 HP

4-válcové modely G105 - G115 - G125 - G135

Modelové řady: Hitech - Active - Versu 

Cena od: 0 Kč bez DPH
Konečná cena je závislá na výbavě a zvoleném příslušenství

Mám zájem

JEDNODUCHOST GENIALITY

Zažijte novou generaci s traktorem Valtra G Série

Série G je plně vybavený víceúčelový traktor pro každodenní potřeby v zemědělství, ale své uplatnění najde i v lesnictví. Tato modelová řada sice nenabízí populární TwinTrac, ale traktor lze vybavit pro práci v lese úzkými blatníky, ocelovou palivovou nádrží, polykarbonátovými skly, lesními pneumatikami Nokian, ochranou kabiny, ale zejména otočnou sedačkou. Kabinu lze vybavit LED pracovním osvětlením, které zahrnuje čtyři pracovní světla vpředu a šest vzadu, která se také automaticky zapínají při couvání, což usnadňuje práci v nočních podmínkách.   

Tato modelová řada tak najde uplatnění při lehčích či méně intezivních lesnických pracech, například s vyvážecícm vlekem, štěpkovačem, mulčovačem, popř. lesní frézou. 

Má neobyčejný výkon a efektivní hydrauliku: u HiTech modelu pomocí zubového čerpadla 100 l/min, a u Active a Versu modelů jedinečné Loadsensingové čerpadlo 110 l/min. + Power Beyond (přímý vývod od čerpadla). Vysoký výkon hydraulického čerpadla (100/110) zaručuje rychlost, snadné použití a plnohodnotné ovládání nářadí. K dispozici jsou čtyři přední a čtyři zadní vnější okruhy. 

Série G je dokonalý traktor pro práci s čelním nakladačem se skvělou viditelností ve všech směrech. Jeho nová šestistupňová převodovka Powershift poskytuje řidiči lepší možnosti pracovní rychlosti. Model Versu je vybaven funkcemi Valtra Smart Farming, které jsou perfektní vstupní bránou do světa precizního zemědělství.

KOMPAKTNÍ PROFESIONÁL

Série G spojuje kompaktní rozměry a lehký, obratný design. Ať už na poli, na statku nebo někde úplně jinde, je to zkrátka váš spolehlivý pracovní stroj.

PRECIZNÍ ZEMĚDĚLSTVÍ

Chcete pracovat chytřeji, ne tvrději? Série G je dokonalým strojem pro začátek precizního zemědělství. Inteligentní zemědělské funkce Valtra jsou integrovány do modelů Versu a Active.

ČELNÍ NAKLADAČ

Díky integrovanému pomocnému rámu čelního nakladače, elektronickému ovládání a skleněné ploše 5,7 metrů čtverečních, která nabízí skvělou viditelnost, je řada G perfektním strojem pro práci s čelním nakladačem.

VALTRA G serie

CO PŘINÁŠÍ G série

 • 5 modelů G105–G115-G125ECO-G125STD-G135
 • verze výbavy Hitech, Active a Versu
 • 6° automatická převodovka Powershift
 • odpružená přední náprava
 • odpružená kabina
 • loketní opěrka se SmartTouch v modelech Versu
 • motor o objemu 4,4 l splňující emisní normu Stage V
 • 600-ti hodinový servisní interval
 • inovované provedení kapoty motoru
 • nový design kol
 • telemetrický systém Valtra Connect
 • UNLIMITED možnost výbavy
 • čelní nakladače Valtra nebo pro lesní aplikace nakladače HAUER

VALTRA G serie

KABINA

Kabina traktoru je navržena pro výborný výhled ve dne i v noci. Jedinečná konstrukce A-sloupku zlepšuje viditelnost dopředu. Zakřivené čelní sklo a volitelné střešní okno nabízejí skvělý výhled pro manipulaci s čelním nakladačem. Šikmá kapota poskytuje nejlepší výhled zepředu dolů, který je na trhu k dispozici. Výkonná pracovní světla, velké zadní okno a krátká střecha umožňují vynikající výhled směrem dozadu, především díky o 180° otočnému sedadlu pro speciální úkoly například v lesním hospodářství. Přístup do kabiny je snadný a bezpečný. Sloupek řízení lze naklonit pomocí pedálu a tak si sezení přizpůsobit pro dokonalou pozici při práci.

PŘEVODOVKY SÉRIE G

Pohybujte se plynule s traktorem Valtra. Všechny modely Série G mají integrovanou parkovací polohu a funkci AutoTraction, které vám pomohou dosáhnout hladkého startu. Nový šestistupňový Powershift vám poskytne lepší možnosti pracovních rychlostí než kdy dříve. Revoluční automatická převodovka Valtra zahrnuje funkce, jako je automatické řazení - AUTO1 nabízí funkci pedálové rychlosti a nastavitelné brzdění pomocí motoru, zatímco AUTO2 umožňuje obsluze volit limity otáček motoru pro řazení. U všech modelů Série G je integrována funkce Hill Hold a náš špičkový model Versu navíc nabízí funkci pojezdové páky jako CVT.

MOTORY AGCO POWER

Kompaktní motory AGCO Power jako pohonná jednotka traktorů Valtra se 70 lety zkušeností nabízejí skvělý výkon a točivý moment. Kompaktní 4,4 l motor s malými rozměry umožňuje nízkou kapotu se skvělou viditelností. Systém následného zpracování výfukových plynů, kdy se vše čistí ve výfukovém systému přísně podle standardů STAGE V. Kompaktní jednotka je umístěna zcela na pravé straně traktoru, pod kabinou, kde udržuje nejen výfukové plyny čisté, ale i otevřené pole výhledu. Vysoký přívod vzduchu a řešení bez nutnosti recirkulace výfukových plynů udržuje vzduch čerstvý a čistý pro motor.

 VALTRA G serie

 

Pro více informací klikněte na odkaz vpravo, na stránky výrobce

VALTRA CZ

Mohlo by Vás také zajímat

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři