forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Štěpkovače a drtiče dřeva

Štěpkovače, štěpkovač za traktor

Nabízíme štěpkovače za traktor z dílen severských výrobců – finské společnosti LAIMET a JUNKKARI a dánské firmy LINDDANA. Společnými vlastnostmi nabízených štěpkovačů jsou pohodlná, nenáročná obsluha a široká využitelnost těchto zařízení v lesnictví, zemědělství nebo zahradnictví. Konečným produktem našich strojů je kvalitní dřevní štěpka požadované velikosti, kterou lze použít jako podestýlku, mulč nebo např. biopalivo.

Štěpkovače značky LAIMET se vyznačují robustní konstrukcí a volitelným pohonem (traktor, elektrický motor, dieselový motor). Velmi snadno se ovládají a umožňují kdykoliv měnit čepele v závislosti na požadované velikosti štěpky, která díky spirálovitému šneku zůstává vždy konstantní.  Společnost LINDDANA zase přichází se zajímavým řešením tří produktových řad – do zahrady, do parku a do lesa. Jednotlivé řady se od sebe liší výkonem štěpkovače a už ze samotného názvu jednotlivých řad je patrné, pro které prostředí jsou nejvhodnější.  Vynikají zejména svou vysokou spolehlivostí, která je navíc zdůrazněna i 3letou zárukou. Finská společnost JUNKKARI zase nabízí štěpkovače s možností pohonu bez vlastního hydraulického systému (čerpadlo, nádrž) ale poháněných hydraulikou traktoru, což s sebou přináší levnější pořizovací a provozní náklady. 

Drtič, drtiče dřeva

Statné kmeny. Koruny stromů. Zbytkové dřevo. Nepříjemné křoví. Nezáleží na tom, čím hodláte drtiče dřeva značky MUS-MAX krmit, odměnou vám vždy bude dřevní štěpka té nejvyšší možné kvality. Stroj zvládne zpracovat celé stromy o kmenech do průměru 70 cm i s větvemi. Pomocí nastavitelných sít si sami pohodlně regulujete velikost štěpky. Vysoká kvalita stavebních materiálů z ušlechtilé oceli je zárukou dlouhé životnosti drtiče. Hledáte-li stroj s ideálním poměrem cena/výkon, pak jste ho právě našli.

Společnost MUS-MAX úzce spolupracuje se svými zákazníky a neustále naslouchá jejich potřebám. Právě tato spolupráce vedla k vytvoření několika sérií drtiče dřeva pro poloprofesionální a profesionální využití. Zatímco drtiče ze 7. série jsou vhodné spíše do menších provozů, vysoce výkonné drtiče 10. nebo 11. série dokážou zpracovat více než 200 m3 dřeva za hodinu! Je potřeba něco dodávat?


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři