Vyvážečky a vyvážecí vleky za traktor | Forest Meri
forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Vyvážecí vleky za traktor

Vyvážecí vleky, vyvážečky dřeva

Jsme obchodními zástupci renomovaných evropských společností HYPRO, KRONOS, PALMS a dalších. Díky tomuto zastoupení můžete i vy, naši zákazníci, využívat špičkovou lesní techniku – vyvážecí vleky za traktor. Tyto jsou vyráběny a testovány ve vyspělých evropských zemích, jako jsou Německo, Švédsko nebo Finsko a osvědčily se mj. i v těch nejdrsnějších podmínkách chladných a hustě lesnatých oblastí. Při práci s nimi se můžete spolehnout na maximální výkonnost, komfort při používání a šetrnost k okolnímu prostředí.

Nově vám nabízíme i český vyvážecí vlek AGA - výsledek naší spolupráce s firmou AGAMA zkonstruován pro ty nejnáročnější podmínky. Jeho robustní konstrukce a výkonná hydraulická ruka jsou spolehlivým základem pro vaši každodenní práci.  Díky široké škále značek vám dokážeme poradit, porovnat a doporučit ten nejlepší vyvážecí vlek.

Vyvážečky dřeva v naší nabídce jsou vyráběny s maximálním důrazem na použitelnost v náročných podmínkách. Vysoká odolnost výrobních materiálů, výkyvné nápravy pro zdolávání i těch nejtěžších terénů a celá řada dalších důmyslných technických a bezpečnostních opatření zajistí, že budete se zakoupenými vleky maximálně spokojeni.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Opište prosím číselný kód z obrázku:  
Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři