forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Vyvážecí vleky za traktor

Vyvážecí vleky, vyvážečky dřeva

Jsme obchodními zástupci renomovaných evropských společností HYPRO, KRONOS, PALMS a dalších. Díky tomuto zastoupení můžete i vy, naši zákazníci, využívat špičkovou lesní techniku – vyvážecí vleky za traktor. Tyto jsou vyráběny a testovány ve vyspělých evropských zemích, jako jsou Německo, Švédsko nebo Finsko a osvědčily se mj. i v těch nejdrsnějších podmínkách chladných a hustě lesnatých oblastí. Při práci s nimi se můžete spolehnout na maximální výkonnost, komfort při používání a šetrnost k okolnímu prostředí.

Nově vám nabízíme i český vyvážecí vlek AGA - výsledek naší spolupráce s firmou AGAMA zkonstruován pro ty nejnáročnější podmínky. Jeho robustní konstrukce a výkonná hydraulická ruka jsou spolehlivým základem pro vaši každodenní práci.  Díky široké škále značek vám dokážeme poradit, porovnat a doporučit ten nejlepší vyvážecí vlek.

Vyvážečky dřeva v naší nabídce jsou vyráběny s maximálním důrazem na použitelnost v náročných podmínkách. Vysoká odolnost výrobních materiálů, výkyvné nápravy pro zdolávání i těch nejtěžších terénů a celá řada dalších důmyslných technických a bezpečnostních opatření zajistí, že budete se zakoupenými vleky maximálně spokojeni.


Zobrazit více

Máte zájem? Napište nám nebo volejte 602 121 361

Po odeslání zprávy Vás kontaktujeme nejpozději do 48 hodin
Naši partneři