forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

LKT DEMO TOUR JE ZA NÁMI

31. říjen 2021

LKT DEMO TOUR je minulostí.

Nikdo před námi takovou akci s předváděním v lesních porostech čtyři dny za sebou na čtyřech  různých místech v republice ještě nezorganizoval. Celkově to všichni zúčastnění hodnotí kladně, takže dovolte i nám, abychom to hodnotili stejně i z našeho pohledu. Několik problému se objevilo, ale neměly vliv na průběh akce. Je to pro nás poučení do budoucna.  

Obrovské poděkování patří společnostem Loketské městské lesy, s.r.o., LČR, s.p.  - LS Ještěd, Lesní a rybochovné hospodářství, s.r.o. a Arcibiskupské lesy a statky Olomouc, s.r.o., kteří připravili hmotu pro stroje, vytipovali místa kde rozložit stany a zkrátka celé zázemí pro předváděcí akci. Děkujeme !

Další obrovský dík patří operátorům strojů, kteří předvedli, že se stroji umí velice dobře pracovat. Patrik Blaško LKT60, Pavel Michanikl LKT130 ITL, Denis Adamička LKT 210 a Jarda Noll nám pomáhal převážet LKT130 bez ruky,  které nepracovalo, ale bylo v úpravě pro práci s lanem. Rovněž také majitelům Jan Chudý, Hradčanská lesní, s.r.o. a pan Adamička, kteří stroje zapůjčili. 

Nemalé poděkování patří řidičům kamionů, kteří to s námi neměli lehké a připravili jsme jim pár horkých chvilek, ale zvládli to jako opravdoví profíci a často se dostali na hotel až k půlnoci.

TM Forest a Ing. Tomas Kuchta & spol., kteří se také připojili, nám pomáhali nejen dobrou radou, ale přiložili také ruku k dílu.

Celkem se na této akci podílelo 19 (5 lidi z Forest Meri, s.r.o., 3 z LKT, s.r.o. z Trstěné, 4 operátoři , 4 řidiči kamionů a další 3 lidé z TM Forest, s.r.o.). Celý tým fungoval naprosto úžasně a každý si našel svoji úlohu a práci tak, že celá příprava stanu, stolů a občerstvení vč. přípravy ohně byla otázkou pár minut.

Cílem každé takové akce je dozajista jednak zvýšení podvědomí o značce, ukázání novinek a inovací, ale také získání nových zákazníků a prodej strojů a to se nám povedlo také.

Proto akci hodnotíme jako velmi úspěšnou i z tohoto pohledu a pokud jste zaznamenali nějaké chybičky, tak nám je odpusťte. Dělali jsme to poprvé a příště se pokusíme to udělat ještě lépe.

 

Team FOREST MERI, s.r.o. a LKT,  s.r.o.

 

 

 

Naši partneři