forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Nová řada traktorů Valtra A je vybavená novou převodovkou HiTech 4

12. červenec 2019

Traktory značky Valtra patří mezi špičkovou lesní a zemědělskou techniku, na kterou se můžete spolehnout i v náročném provozu. Výrobce traktory neustále vylepšuje, letošní novinkou je řada traktorů Valtra A s novou HiTech převodovkou. 

Traktory finské značky Valtra testované v drsných severských podmínkách se osvědčily i v českém prostředí. Valtra se specializuje na výrobu traktorů na míru, dle potřeb každého zákazníka. V současné době má značka již 4 série, které se liší výkonem i využitím, jako je všestranná série N či série A, která je určená pro těžký terén a strmé svahy. V této sérii letos vyšla nová řada traktorů, které jsou vybaveny novou Hi- tech převodovkou s řadou předprogramovatelných a automatických funkcí. Díky tomu můžete řazení nechat na stroji a zaměřit se pouze na práci a závěsnou techniku. 

S převodovkou dosáhnete i extrémně pomalých rychlostí

Traktory řady A se pyšní novou čtyřrychlostní powershift převodovkou se stupni 16+16R, která je speciálně určená pro práci v těžším terénu či na farmě. Dosáhnete s ní hlavní pracovní rychlosti 4 až 12 km/h. Dosáhnout ale můžete i extrémně pomalé rychlosti, nižší než 100 m/h při 1400 otáčkách za minutu, díky převodovce 32+32R. Převodovka je pohodlná a umožňuje plně se soustředit na práci s čelním nakladačem – o řazení se starat nemusíte. 

Nízký hluk, žádné vibrace ani otřesy

Traktory série A jsou zkonstruované ze zakřivených profilů a aerodynamických dílů, díky čemuž v kabině neucítíte nežádoucí vibrace a otřesy. Mají pohodlnou, prostornou kabinu s vytápěním a klimatizací a navíc sníženou hladinu hluku, která nepřekoná 75 dB.  V kabině se nachází nová palubní deska s přehledným displejem, na kterém se vám budou zobrazovat jen ty informace, které potřebujete. Z kabiny perfektně vidíte do všech stran a díky dobře rozmístěným světlometům můžete pracovat i v noci

Spolehlivý motor a úspora paliva

Traktory se opírají o spolehlivé motory AGCO Power, které nabízí výkon 100 až 110 koní, mají dlouhou životnost a spoří palivo.  Jsou šetrné k životnímu prostředí, splňují emisní normu Stage 4 a díky systému selektivní katalytické redukce jsou náklady na jejich servis minimální.

Traktory Valtra tvoří součást naší nabídky, prohlédněte si, jaké modely máme momentálně skladem

Naši partneři