forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Obnova cest po kalamitě

05. květen 2024

Praktické ukázky technologií pro obnovu cest po kalamitě

Lesní dopravní síť je následkem intenzivního provozu těžební techniky v souvislosti s kůrovcovou kalimitou na mnoha místech ve velmi špatném stavu. V současné době, kdy kůrovcová kalamita odezněla se většina vlastníků zamýšlí nad způsobem, jakým poškozené cesty vrátit do původního stavu. Podle druhu cest a jejich povrhu je na výběr více způsobů a možností. Buď nový asfaltový či betonový povrch, nebo navežení a doplnění původního materiálu, většinou kameniva a nebo využití stávajícího materiálu, jeho promíchání, urovnání a zhutnění. 

My bychom Vám ve spolupráci s finskou firmou SUOKONE OY, která je u nás známa především výrobou půdních fréz MERI CRUSHER rádi ukázali možnost technologie, která využívá právě jen stávající materiál v tělese cest, který rozdrtí, urovná a zhutní. Z ekonomického hlediska se jedná o jednu z nejméně nákladných variant. 

Cílem je se přesvědčit, zda tato technologie, která je úspěšně používána ve Finsku, bude vhodná i pro podmínky v České republice. Přítomen bude i zástupce výrobce. 

Prosíme o potvrzení účasti do 13.05.2024

 

Den konání:
16.května 2024
Místo setkání: 
budova zemědělského družstva DS Agros, a.s. Netín (odkaz na mapy
Hodina setkání: 
08:00 hod.
Program: 
08:00 - občerstvení
09:00 - prezentace technologie
10:00 - přesun 1 km na ukázky (odkaz na mapy
13:00 - oběd
13:30 - ukončení

Pozvánka v pdf

 

Těšíme se na setkání s vámi a strávení příjemného dne. 

 

FOREST MERI, s.r.o.

05.05.2024

 

 

     

Naši partneři