forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

PGRLF otvírá 5. kolo programu Investiční úvěry Lesnictví

10. březen 2023

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s., spustí v úterý 4. dubna 2023 v 9.00 hod. další kolo příjmu žádostí do programu Investiční úvěry Lesnictví. 

Program Investiční úvěry Lesnictví je důležitou součástí podpory českým lesníkům a napomáhá především investicím do nákupu strojů, lesního vybavení a lesním školkám. V rámci programu je možné poskytnout podporu v režimu de minimis na snížení jistiny úvěru, jejíž výše činí maximálně korunový ekvivalent částky 50 000 EUR (20 000 EUR) a zároveň maximální výše nepřekročí 50 % z celkové výše poskytnutého úvěru. Samotný úvěr může být poskytnut ve výši od 100 tis. Kč do 10 mil. Kč.

Financování je možné i na starší stroje. 

Limit počtu přijatých žádostí je pro toto kolo stanoven na 150. Veškeré informace o programu klienti nalezenou na webových stránkách společnosti na www.pgrlf.cz v sekci KE STAŽENÍ. (dolní část stránky Investiční úvěry Lesnictví). Žádosti o podporu budou přijímány výhradně prostřednictvím elektronického formuláře, který bude dostupný po spuštění programu na https://zadost.pgrlf.cz.

Pro více informací mohou klienti rovněž využít níže uvedené kontakty:

Zdroj: PGRLF, a.s.

 

Obraťte se na nás a my Vám pomúžeme vybrat stroj a zajístíme zpracování od renomované agentury s vysokou mírou úspěšnosti za výhodných podmínek.

 

Naši partneři