forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

SILVA REGINA 2022

21. březen 2022

Lesnická a myslivecká výstava SILVA REGINA

Srdečně Vás zveme na lesnickou a mysliveckou výstavu Silva Regina, která se konná ve dnech 3.-6.4.2022 na výstavišti v Brně. Náš stánek najdete u pavilónu Z na volné ploše R 002. SILVA REGINA 2022 patřií mezi stěžejní středoevropské lesnické a myslivecké veletrhy. V tomto ročníku proběhne souběžně s veletrhem BIOMASA.

V lesnické části veletrhu najdou návštěvníci vše pro hospodaření v lese, případně pro údržbu porostů ve městech, budou probíhat i praktické ukázky použití strojů. Jsou zastoupeny všechny obory lesnické techniky, zejména těžba a přibližování dříví. Myslivecká část veletrhu se zaměří na prodej potřeb pro myslivost a pobyt v přírodě. V pavilonu Z bude v provozu pódium s lesnickým i mysliveckým programem, počítá se s vystoupeními trubačů, kynologů a sokolníků, návštěvou známých osobností z řad myslivců. Lesnická část doprovodného programu se zaměří na edukaci vlastníků lesů, starostů a odborných lesních hospodářů. SILVA REGINA 2022 je rozšířena o včelařskou výstavu a ukázku hospodářských zvířat. Součástí doprovodného programu jsou také výstavy trofejí.

Naše společnost představí traktory VALTRA, HATTAT; švédský procesor HYPRO 755 na podvozku, mini-vyvážečku ALSTOR 840 PRO, grejdr HERKULES Super, navijáky IGLAND a další stroje z naší široké nabídky. 

https://www.bvv.cz/silva-regina/aktuality/forest-meri-sro/

Náš stánek bude na volné ploše u pavilónu Z mezi stánky LKT Trstěná R003, kterou zastupujeme v České republice a kde budete moci vidět nové modely LKT a stánkem AGAMA a.s. R001 se kterou spolupracujeme a která představí kromě dalších strojů i vyvážečky AGA LV10. Na našem stánku bude ještě firma WINCORP AGRI, která zastupuje Hypro. Všechny čtyři firmy budeme mít společné zázemí v podobě stanů, kde vám nabídneme občerstvení a budeme moci pohovořit.  

PROVOZNÍ DOBA A VSTUPENKY

Níže Vám přinášíme voucher, kde najdete ve spodní části kód a postup, jak si vygenerovat zvýhodněnou vstupenku za 100,- Kč. 

Těšíme se na setkání

FOREST MERI s.r.o.

 

Naši partneři