forestmeri@forestmeri.cz +420 603 791 511
Konfigurátor

Veletrh Silva Regina se blíží. Srdečně vás zveme

26. březen 2018

Největší lesnický a myslivecký veletrh ve střední Evropě Silva Regina se koná 8 – 12. dubna a naše společnost Forest Meri na něm bude opět vystavovat. Čekají vás novinky, jako je například pásový skidder JARCRAC, profesionální traktory Valtra a Hattat či třeba vyvážecí vlek Kronos. Podívejte se, na co všechno se můžete těšit.

Na lesnický a myslivecký veletrh Silva Regina se již tradičně chystáme i my a připravili jsme pro vás celou řadu strojů, které si můžete prohlédnout. Od 8. do 12. dubna nás najdete ve stánku číslo 005 na volné ploše R brněnského výstaviště.

Pásový skidder JARCRAC

Novinkou v našem sortimentu je pásový skidder finské značky JARCRAC určený i pro ty nejnáročnější práce v probírkových porostech, zejména v mladých lesích. Speciálně designované stroje neničí půdu ani kořeny stromů, jsou vysoce výkonné a vybavené nově uzpůsobenou kabinou, s většími, zakřivenými okny, pro co největší výhled a důraznější ochranu proti nárazům, hluku a teplotním odchylkám.

Od traktorů po vyvážecí vleky

Mezi vystavovanými stroji nebudou chybět traktory významného výrobce traktorů značky Valtra a také turecké značky Hattat, či třeba procesory za traktor HYPRO 450, které se pyšní vysokou podávací silou a schopností práce i v silnějším porostu. V naší nabídce najdete také železného koně MK18, půdní frézu MERI CRUSHER MJ 1.8 DT, či třeba vyvážecí vlek Kronos 140 4WDM.

Ochrana lesa hospodařením

Na veletrhu, který má letos motto „ochrana lesa hospodařením" najdete celou řadu produktů a strojů pro lesní hospodaření a jejich praktické ukázky, stroje pro údržbu porostu ve městě a v obcích a také prodej mysliveckých potřeb a tematické výstavy.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně lesní techniky, budeme se na vás těšit na stánku 005, kde s vámi vše rádi probereme, nebo nám klidně rovnou napište.

Naši partneři